آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳-راهبرد معاصر

آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد از ابتدای معاملات امروز بیست و ششم اردیبهشت، قیمت دلار در بازار غیررسمی کاهش ۱۰۰۰ تومانی داشته است.
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 15
کد خبر: ۲۴۰۹۷۲

به گزارش راهبردمعاصر؛ دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و در بخش حواله ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان کشف قیمت شد‌.

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۸ هزار و ۵۳۹ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۲۱۷ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد‌، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۸ هزار و ۹۵۰ تومان قیمت گذاری شده است؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک ماه گذشته نوسانی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار کاهش یافته است.

* آخرین قیمت طلا و سکه در بازار

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم به نرخ ۳۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۴۰ میلیون و ۷۸۲ هزار تومان معامله شد و حباب آن افزایش یافته است.

امروز حباب سکه امامی به ۷ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۵ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۶۰۰ تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۳۵۷ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۴ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱. ۱۳۲گرم) ، با افزایش ۳۹ صدم درصدی به نرخ ۲۳۶۵ دلار قیمت گذاری شده است./ایرنا 

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار