توضیحات وزیر کشور در مورد سانحه بالگرد رئیس‌جمهور-راهبرد معاصر
بهادری جهرمی: لایحه پشنهادی برای اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد خاندوزی: اقتصاد کشور در سه سال اخیر رشد باثبات را تجربه کرد باقری: هماهنگی دیپلماسی و میدان در دولت شهید رئیسی تثبیت شد فرزین: «رمزریال» از هفته آینده در کیش اجرا می‌شود ۸ سال به دشمن لبخند زدید، کدام تحریم را برداشتید؟ زاکانی: شهید رئیسی جهت دولت را اصلاح کرد اوجی: حملات خرابکارانه در حوزه بنزین و نفت را دفع کردیم امیر دریادار ایرانی: به زودی تجهیزات جدیدی به نیروی دریایی ارتش الحاق می‌شود گزارش اوجی درباره بنزین و گازوئیل به نمایندگان برنامه‌های دهمین روز تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست‌‌جمهوری در رسانه ملی مسعود پزشکیان در دیدار با فرهنگیان: مقابل زورگویان کوتاه نخواهم آمد پزشکیان: برای من دیپلماسی، مذاکره و توافق ذلت نیست جلیلی: ایجاد احساس رضایت در معلمان از وظایف دولت است توهین یک طراح به سعید جلیلی/ عصر بداخلاقی گذشته جناب بی‌ادب! اسماعیلی رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهدای خدمت شد

توضیحات وزیر کشور در مورد سانحه بالگرد رئیس‌جمهور

وزیر کشور در توضیحاتی از جزئیات وقوع حادثه برای بالگرد رئیس‌جمهور گفت: گروه‌های امدادی به منطقه اعزام شدند اما به دلیل شرایط سخت آب و هوایی، ممکن است تا زمان رسیدن به بالگرد کمی زمان نیاز باشد.
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 19
کد خبر: ۲۴۱۴۶۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ «احمد وحیدی» وزیر کشور در گفت‌وگویی در تشریح جزئیاتی از وقوع حادثه برای بالگرد رئیس‌جمهور اعلام کرد: همانگونه که مستحضر هستید با افتتاح سد قیز قلعه‌سی که با حضور رئیس‌جمهور آذربایجان اتفاق افتاد، رئیس جمهور با همراهان خود با چند بالگرد در حال بازگشت از منطقه بودند که یکی از بالگردها به دلیل شرایط بد جوی ناچار به فرود سخت می‌شود.

وحیدی افزود: گروه های مختلف امدادی به طرف منطقه در حرکت هستند ولی با توجه به مه آلودی و نامناسبی هوا ممکن است تا رسیدن به منطقه نیاز به زمان باشد، کارها در دست کنترل است گروه های امدادی در حال انجام کارها هستند امیدواریم به سرعت به محل حادثه برسند.

وی در پاسخ به این سوال که ایا تماسی با همراهان رئیس جمهور برقرار شده است، گفت: ارتباط با همراهان بوده ولی با توجه به اینکه منطقه پیچیده است و برقراری ارتباطات سخت است امیدواریم گروه های امدادی زودتر به منقطه وقوع حادثه برسند و اطلاعات بیشتری به ما منتقل کنند./ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده