افزایش شمار شهدای نوار غزه به ۳۷ هزار و ۷۶۵ نفر-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

افزایش شمار شهدای نوار غزه به ۳۷ هزار و ۷۶۵ نفر

وزارت بهداشت نوار غزه تازه‌ترین آمار شهدا و مجروحان نوار غزه را از ابتدای تجاوز رژیم صهیونیستی و همچنین ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۷ - ۰۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 27
کد خبر: ۲۴۷۳۱۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ وزارت بهداشت نوار غزه از افزایش شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا کنون به ۳۷ هزار و ۷۶۵ شهید و شمار مجروحان به ۸۶ هزار و ۴۲۹ نفر خبر داد.

این وزارتخانه افزود که رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته مرتکب سه جنایت کشتار جمعی در مناطق مختلف نوار غزه شد که طی آن ۴۷ فلسطینی شهید و ۵۲ نفر زخمی شدند.

مسئولان وزارت بهداشت نوار غزه تأکید کردند که پیکر‌های شماری از شهدا هنوز زیر آوار قرار دارد یا در خیابان‌ها انباشته شده است و امکان دسترسی نیرو‌های امدادی و مردمی به مجروحان و کمک به آنها به علت تداوم حملات اشغالگران وجود ندارد. / مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده