وحیدی: انتخابات با حضور ناظران مختلف در امنیت و سلامت برگزار خواهد شد-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

وحیدی: انتخابات با حضور ناظران مختلف در امنیت و سلامت برگزار خواهد شد

وزیر کشور گفت: فرآیند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۵۸۶۴۰ شعبه داخل و ۳۴۴ شعبه در خارج کشور را آغاز می‌کنیم.
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۱ - ۰۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 28
کد خبر: ۲۴۷۳۴۰

به گزارش راهبرد معاصر، احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز (جمعه، 8 تیرماه) پس از صدور فرمان آغاز انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری گفت:‌ فرآیند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۵۸۶۴۰ شعبه داخل و ۳۴۴ شعبه در خارج کشور را آغاز می‌کنیم.

به گفته وی، این دوره از انتخابات با توجه به اینکه صرفاً ۴۰ روز فرصت بود در این مدت مقدمات کار فراهم شد و ما امروز انتخابات را آغاز می‌کنیم. 


وزیر کشور عنوان کرد: در حالی که این کار طور عادی حداقل یک سال زمان نیاز دارد که نشان دهنده استحکام در امور در جمهوری اسلامی ایران و اصرار در انجام کارها در وقت خود به ویژه در موضوع انتخابات است که مظهر مردم سالاری دینی ما است.


وی افزود: از همین جا دعوت می‌کنیم از همه ملت عزیز ایران که در ساعات اولیه در شعب اخذ رای حاضر باشند و به نامزدهای انتخابات مد نظر خود رای بدهند.


وزیر کشور تاکید کرد: به ملت عزیز ایران اطمینان می‌دهیم که انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار خواهد شد و هم اکنون حدود ۴۶۸۹۴ نفر از افرادی که از سوی داوطلبان به عنوان نمایندگان آن‌ها در صندوق حضور دارند، کارت برای آن‌ها صادر شده است.


وی ادامه داد: این امر حکایت از آن دارد که ناظران مختلف علاوه بر هیئت‌های اجرایی و نمایندگان فرمانداری‌ها و شورای نگهبان و بازرسان بر سر صندوق‌ها حضور دارند و همه امور کاملاً تحت نظارت قرار دارد تا یک انتخابات در تراز جمهوری اسلامی ایران رقم بزنیم./ فارس

 

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار