بازیکنان جدید استقلال و پرسپولیس رونمایی می‌شوند-راهبرد معاصر

بازیکنان جدید استقلال و پرسپولیس رونمایی می‌شوند

در هفته‌ای که گذشت باشگاه استقلال و پرسپولیس مذاکره های غیر علنی با گزینه‌های مدنظر خود داشتند و حالا این هفته نوبت رونمایی است.
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ - ۰۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 28
کد خبر: ۲۴۷۳۶۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ در هفته آتی باشگاه استقلال و پرسپولیس از بازیکنان جدید خود رونمایی می کنند. هر دو باشگاه مذاکره‌ای با گزینه‌های داخلی ها و خارجی داشتند، حتی گزینه های مشترک و مشابه هم دارند.

 

باشگاه پرسپولیس در هفته جاری قرارداد مرتضی پورعلی گنجی، وحید امیری و سروش رفیعی را تمدید کرد و برای حضور قدرتمندانه در لیگ نخبگان آسیا به دنبال جذب ستاره‌های داخلی و خارجی است. 

 

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه برای جایگزینی علیرضا بیرانوند سراغ چند گزینه خارجی رفته‌اند که یکی از آن‌ها دروازه‌بان ملی‌پوش ازبکستان است.

 

همچنین باشگاه استقلال با آرمین سهرابیان تمدید کرد. شنیده می‌شود باشگاه استقلال به دنبال جذب یک دروازه‌بان بوسنیایی برای جانشینی حسین حسینی است. 

 

خبر دیگر اینکه، استقلال با برخی از بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده، برای تمدید قرارداد به توافق رسیده است و اگر مشکلی پیش نیاید به‌زودی اعلام رسمی خواهد شد. روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، آرش رضاوند، مهرداد محمدی و ... از جمله نفراتی هستند که قراردادشان به پایان رسیده است.

 

هر دو باشگاه گزینه‌های مشترکی از جمله محمدحسین اسلامی، مهدی لیموچی، رامین رضاییان ،فرشاد احمدزاده و چند گزینه‌ خارجی را برای فصل جدید لیگ برتر زیر نظر دارند. / خبرورزشی

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده