روز ۲۷۰ طوفان الاقصی/ بمباران وحشیانه مناطق مختلف نوار غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

روز ۲۷۰ طوفان الاقصی/ بمباران وحشیانه مناطق مختلف نوار غزه

تشدید حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و موج جدید آوارگان فلسطینی به سمت غرب خان یونس از جدیدترین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۱۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 02
کد خبر: ۲۴۷۹۴۳

به گزارش راهبرد معاصر، در حالی حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه ادامه دارد که تشدید تجاوزات اشغالگران علیه خان یونس باعث شد ساکنان مناطق شرقی آن مجبور شوند به سمت مناطق غربی حرکت کنند.

 

حملات هوایی، پهپادی و زمینی اشغالگران علیه غزه

رسانه‌های عربی گزارش دادند که حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف نوار غزه طی ساعات گذشته و بامداد امروز همچنان ادامه داشته است.

 

به گزارش شبکه المیادین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی محله شجاعیه واقع در شرق شهر غزه را بمباران کردند.

 

اهمیت این محله از این جهت است که نیروهای فلسطینی به شدت با عناصر صهیونیست در شجاعیه درگیر شده‌اند و همزمان، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی و توپخانه این رژیم محله شجاعیه را زیر آتش می‌گیرند.

 

علاوه بر این، جنگنده‌های رژیم اشغالگر قدس مرکز ابن القیم واقع در عبسان در شرق خان یونس را بمباران کردند.

 

در جریان هدف قرار گرفتن تعدادی از جوانان فلسطینی در شمال شهر خان یونس تعدادی از آنها به شهادت رسیده و تعداد دیگری نیز زخمی شدند.

 

بمباران وحشیانه مناطق مختلف نوار غزه

در کنار حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه توپخانه این رژیم نیز مناطق مختلف شهر رفح و شرق شهر خان یونس را زیر آتش گرفت.

 

علاوه بر این، پهپادهای رژیم صهیونیستی نیز به سمت ساکنان بی گناه نوار غزه شلیک می‌کنند. این حملات پهپادی، ساکنان محله شجاعیه در شرق شهر غزه را هدف قرار دادند.

 

آوارگی مجدد آوارگان فلسطینی / تخلیه تنها بیمارستان خان یونس

در حالی که ساکنان نوار غزه از آسمان و زمین هدف حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرند، ساکنان مناطق شرقی شهر خان یونس مجدداً آواره شدند.

 

بر اساس گزارش شبکه المیادین، ارتش رژیم صهیونیستی به ساکنان شرق خان یونس هشدار داد که این مناطق را ترک کنند. فلسطینی‌های مستقر در شرق خان یونس مجدداً آواره شده و مجبور شدند به سمت منطقه مواصی واقع در غرب این شهر حرکت کنند.

 

این در حالی است که خانواده‌های فلسطینی تنها ۲ روز قبل به خانه‌های خود در شرق خان یونس بازگشته بودند.

 

در حال حاضر منطقه مواصی خان یونس مملو از آوارگان فلسطینی است و نظامیان صهیونیست تلاش می‌کنند این آوارگان را در نوار ساحلی مواصی به بهانه امن بودن آن جمع کنند.

 

علاوه بر این بیمارستان غزه که آخرین بیمارستان فعال در استان خان یونس به شمار می‌رفت نیز بنا به دستور ارتش رژیم صهیونیستی تخلیه شد. کادر درمان این بیمارستان مجبور شد زخمی‌ها را از ساختمان بیمارستان خارج کند./ مهر

کلمات کلیدی: حمله غزه پهپاد
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده