اعلام برنامه‌های تلویزیون ویژه روز انتخابات-راهبرد معاصر

اعلام برنامه‌های تلویزیون ویژه روز انتخابات

شبکه‌های تلویزیون با طراحی و تغییرات ویژه در جدول پخش و ارتباط مستقیم با مراکز رأی‌گیری به استقبال حماسه حضور مردم در روز انتخابات خواهند رفت.
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۵ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۱۶۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ دوربین‌های شبکه‌های تلویزیون در تهران به همت مرکز تولید و فنی سیما با استقرار در حسینیه امام خمینی (ره)، مصلی، مسجد امام حسین(ع) میدان امام حسین (ع)، مسجد قدس پیروزی، مسجد جامع ابوذر محلاتی، مسجد لرزاده میدان خراسان، حسینیه ارشاد، مسجدالنبی(ص) نارمک، مسجد نظام مافی صادقیه، مسجد حضرت رسول(ص) نازی‌آباد، مسجد امام سجاد (ع) ورامین، امام زاده صالح (ع)، وزارت کشور، حرم عبدالعظیم (ع) شهر ری، استادیوم شیرودی، مسجد ارشاد شهر ری، بهشت زهرا (س)، مسجد بلال صدا و سیما، مسجد امام صادق(ع) صادقیه، مسجد جامع شهریار، بیمارستان خانواده و بیمارستان امام خمینی (ره) حماسه حضور مردم در دور دوم انتخابات را به تصویر می‌کشند.

علاوه بر پوشش ویژه رسانه‌ای حماسه حضور مردم در استان تهران، همچنین قاب‌هایی ماندگار از حضور با شکوه مردم در شعب رأی‌گیری مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها نیز در شبکه‌های سیما روی آنتن خواهد رفت. جزئیات برنامه‌ها و حضور میدانی گروه‌های برنامه‌ساز در محل اخذ رأی را در ادامه ببینید:

ایران عزیز شبکه یک همراه با مجریان قدیمی

در راستای همراهی و آگاهی مخاطبان از حضور حداکثری مردم کشور در انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری، شبکه یک سیما از آنتن زنده از ابتدایی ترین ساعات شروع انتخابات در کشور ساعت 7 صبح تصاویر و صحنه‌های حضور پرشور ملت ایران را از قاب برنامه «ایران عزیز» به تصویر می‌کشد. این برنامه با حضور مجریان شبکه یک سیما از جمله مجید یراق‌بافان، رحمان نظام السلامی، مهدی آقابیگی، پژمان کریمی، فرشته رضاپور، ندا ملکی و مریم قاسمی پخش خواهد شد.
گفتنی است ویژه برنامه «ایران عزیز» جهت پوشش حضور ملت ایران در تهران و شهرهای مختلف ایران در ساعت 7 صبح الی 14، بعد از خبر 14 تا ساعت 21 و بعد از خبر 21 تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت.

«ایام» شبکه دو در روز انتخابات

شبکه دو با برنامه «ایام» از ساعت 8 صبح تا 24 به انعکاس حضور مردم در روز رأی‌گیری به پوشش انتخابات ریاست جمهوری می‌پردازد.

«سلام بر ایران» ویژه شبکه سه

ویژه برنامه انتخابات «سلام بر ایران» شبکه سه از ساعت 7 صبح تا پایان رأی‌گیری، ارتباط مستقیم با شعب اخذ رأی‌گیری دارد. دوربین‌های شبکه سه با حضور در مسجد نظام مافی جنت‌آباد، مسجدالنبی هفت حوض و بهشت زهرای تهران حماسه حضور مردم را در روز جمعه 15 تیر‌ماه روایت می‌کنند.

شبکه چهار در روز انتخابات

ویژه برنامه انتخابات شبکه چهار به صورت زنده از ساعت 8 صبح تا 22 با ارتباط مستقیم با مراکز رأی‌گیری به انعکاس حضور مردم می‌پردازد.

 

«نسیم آرا»ی شبکه نسیم در روز انتخابات

برنامه «نسیم آرا» به صورت زنده در روز جمعه 15 تیر با انعکاس حضور مردم در انتخابات روی آنتن شبکه نسیم می‌رود. این برنامه با اجرای محمدرضا محبی و پرهام عمرانی از ساعت 8 صبح پخش می‌شود.

«دوربین هفت» و «مثبت آموزش» در شبکه آموزش

شبکه آموزش جمعه 15 تیر همزمان با روز انتخابات، همراه مخاطبان خواهد بود و صحنه‌های حضور ملت ایران را از قاب برنامه های «مثبت آموزش» و «دوربین هفت» به تصویر می‌کشد.

«آرمان» شبکه قرآن در روز انتخابات

ویژه برنامه انتخاباتی «آرمان» از ساعت 8 صبح جمعه 15 تیر تا پایان رأی‌گیری از پایگاه تلویزیونی شبکه قرآن مستقر در امامزاده صالح (ع) تهران روی آنتن می‌رود.

برنامه زنده «پایتخت همدلی» در شبکه تهران

برنامه زنده «پایتخت همدلی» در دو نوبت پنجشنبه 14 تیرماه از ساعت 21 شروع و تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت. این برنامه به همت گروه اجتماعی به صورت زنده و مستقیم با اجرای جمعی از مجریان برنامه «سلام تهران» (صاحبه عظیمی، هومن ستوده، محمدرضا سلمانی) روی آنتن می‌رود.

شبکه تهران با «پایتخت همدلی» میزبان چهره های مختلف فرهنگی، سیاسی، ورزشی و... خواهد بود که پیرامون موضوع انتخابات گفت‌وگو می‌کنند. اجرای ترانه‌های حماسی و ملی یکی از بخش های تماشایی این برنامه است.

«پایتخت همدلی» روز جمعه 15 تیرماه همزمان با آغاز برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 7:30 صبح آغاز خواهد شد و در بخش ها و زمان های متنوع تا پایان ساعت رأی‌گیری حماسه حضور ملت شریف ایران را به یادگار ثبت می‌کند.

شبکه تهران سیما با استقرار دو پایگاه تلویزیونی در مسجد الرسول (ص) نازی‌آباد و مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر ری، قاب های ماندگاری از حماسه حضور مردم شریف استان تهران در پای صندوق‌های رأی را تقدیم می‌کند. زینب پورابراهیم، هومن ستوده، مرتضی پرنیان و صدیقه مرادی مجریان مستقر در پایگاه نازی آباد مسجد الرسول (ص) شبکه تهران هستند که در کنار حضور پرشکوه و پرشور شهروندان گزارش‌های متنوعی از برگزاری انتخابات  و رأی‌دهی مردم شریف تهران را تقدیم مخاطبان خواهند کرد.

اما ابوالفضل اینانلو و محدثه صارمی به عنوان مجریان شبکه تهران در پایگاه مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر ری حضور خواهند داشت تا تازه‌ترین اخبار انتخاباتی را به سمع و نظر مخاطبان شبکه تهران برسانند. «پایتخت همدلی» در این دو پایگاه میزبان چهره های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و دیگر اقشار مختلف جامعه خواهند بود تا گفتگوها و گزارش های متنوع انتخاباتی را تقدیم بینندگان کنند.

حضور خاله نرگس و عروسک‌های رنگین کمانی، اجرای گروه سرود، مسابقه و... بخش های کودکانه و تماشایی ویژه برنامه «پایتخت همدلی» است که در فواصل زمانی مختلف آنتن انتخاباتی شبکه پایتخت را رنگین کمانی می‌کند.

بخش دیگر برنامه «پایتخت همدلی» با اجرای علی ترابی از استودیو پخش شبکه تهران سیما روی آنتن می‌رود. در این قسمت ضمن گفت‌وگو با میهمان‌های مختلف به صورت حضوری و تلفنی، در ارتباط زنده با عوامل برنامه «پایتخت همدلی»، فضای انتخاباتی استان و شهر تهران را در گیرنده‌های خانگی تماشایی می‌کند.

همچنین قرار است در روز جمعه برای انعکاس حال و هوای انتخاباتی استان تهران، ارتباط های متعدد و زنده با سطح استان تهران و شهرستان‌های استان مثل ورامین، قرچک و پیشوا، شهریار، پردیس و ... برقرار شود.

تیم گزارشی «در شهر» و «در استان» با حضور در شهرستان‌های استان تهران و محله‌های مختلف شهر تهران گزارش‌های ویژه‌ای از حضور مردم را در روز انتخابات به صورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه مخاطبان می‌کند و قاب‌های ماندگاری را در تقویم انتخاباتی شبکه پایتخت ثبت خواهد کرد.

«آرمان ملت» شبکه افق در روز انتخابات

برنامه «آرمان ملت» از ساعت 07:30 صبح تا 24 به پوشش زنده انتخابات می‌پردازد. مجریان این برنامه آرام غفاریان، محمدرضا باقری، زهرا اعظمی و علیرضا مهرانفر با سه تیم اعزامی روی آنتن می‌رود.

شبکه سلامت و روز انتخابات

برنامه «مثبت سلامت» به صورت زنده ساعت 9:30 صبح تا پایان رأی‌گیری، حضور مردم را در روز رأی‌گیری در قاب شبکه سلامت پوشش می‌دهد.

ارتباط زنده شبکه ورزش با ورزشگاه شیرودی

شبکه ورزش با پخش زنده از ورزشگاه شیرودی میعادگاه ورزشکاران و حضور قهرمانان و ‌وزیر ورزش برای شرکت در انتخابات با مخاطبان خود همراه است.

«پای کار ایران» شبکه امید در روز انتخابات

برنامه «پای کار ایران» از ساعت 9 صبح تا 23 به صورت زنده از شبکه امید پخش می‌شود.

«انتخاب ایرانی» در شبکه جام‌جم

ویژه برنامه «انتخاب ایرانی» به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 15 تیرماه از ساعت 7 صبح به وقت تهران پخش خواهد شد. این برنامه که با اجرای مازیار قاسمی گودرزی، شمیم علیزاده، مریم هدیه لو و میلاد شیران روانه آنتن می‌شود، میزبان معاونان و مدیران عالی رتبه وزارت امور خارجه خواهد بود.

گفتگوی زنده با سفرا و کنسولگری‌های ایران، برقراری ارتباط با حوزه‌ها و شعب اخذ رأی در خارج از کشور، پخش پیام‌ها و نقطه نظرات انتخاباتی مهاجران ایرانی، پوشش تصویری از اقوام و اقلیت‌ها، نمایش حضور و حماسه‌آفرینی مردم استان‌ها و شهرهای مختلف در شعب اخذ رأی، پخش نماهنگ، میان برنامه، اجرای موسیقی حماسی از جمله برنامه‌ریزی‌های این شبکه است که به نمایش درخواهد آمد./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار