امیر آشتیانی: وزارت دفاع آمادگی همه جانبه برای همکاری با دولت چهاردهم را دارد-راهبرد معاصر

امیر آشتیانی: وزارت دفاع آمادگی همه جانبه برای همکاری با دولت چهاردهم را دارد

وزیر دفاع ضمن تبریک به مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس جمهور منتخب، اظهار کرد: آمادگی دانشمندان و آحاد خدمت‌گزاران عرصه دفاعی و علم و فناوری در وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح را در همکاری همه جانبه و حراست از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌نمایم.
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹ - ۱۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 07
کد خبر: ۲۴۸۵۴۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران به وی تبریک گفت.


متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
با حمد الهی و شکر فراوان به درگاه خداوند تبارک و تعالی؛ بار دیگر ملت شریف و بصیر ایران اسلامی حماسه‌ای بزرگ را رقم زدند و با حضور پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین دیگری بر اوراق پر تلالو کشور افزودند و موجبات شرمساری دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی را فراهم آوردند.


بدون شک مشارکت متعهدانه و حماسی مردم عزیرمان؛ تولید اقتدار و امنیت را در پی دارد و دستاورد‌های آن به یاد ماندنی است.


ضمن درود به ارواح پرفتوح شهدا به ویژه رئیس جمهور شهید و همراهان گرامیشان؛ انتخاب شایسته حضرتعالی را به عنوان نهمین رئیس جمهور منتخب مردم صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای جنابعالی آرزوی توفیق روز افزون را دارم.


بدینوسیله آمادگی دانشمندان و آحاد خدمت‌گزاران عرصه دفاعی و علم و فناوری در وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح را در همکاری همه جانبه و حراست از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌نمایم.


امید آنکه با تلاش دولت مطبوعتان اقدامات اساسی و گام‌های مؤثر در جهت ارتقاع مؤلفه‌های قدرت ملی و آبادانی کشور و رفاه هموطنان عزیزمان که به حق شایسته بهترین‌ها هستند در ذیل توجهات امام عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بردارید./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده