سید حسن نصرالله روز چهارشنبه سخنرانی می‌کند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

سید حسن نصرالله روز چهارشنبه سخنرانی می‌کند

دبیرکل حزب الله لبنان روز چهارشنبه هفته جاری در مراسم بزرگداشت حاج «ابونعمه» از فرماندهان شهید حزب الله سخنرانی خواهد کرد.
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۰ - ۱۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 07
کد خبر: ۲۴۸۶۸۸

به گزارش راهبرد معاصر؛ «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه ساعت ۱۶ به وقت بیروت در مراسم بزرگداشت «محمد نعمه ناصر» ملقب به «حاج ابونعمه» از فرماندهان ارشد میدانی حزب الله که در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به شهادت رسید، سخنرانی خواهد کرد.

حاج ابونعمه روز چهارشنبه ۱۳ تیر ماه در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به خودرو او در منطقه الحوش شهر صور در جنوب لبنان به شهادت رسید.

حزب الله در واکنش به شهادت این فرمانده ارشد خود و طی چندین عملیات انتقام‌جویانه تا کنون ده‌ها موشک و راکت به سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده است./ مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده