آغاز بار ترافیکی در اکثر معابر پایتخت امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۲-راهبرد معاصر

آغاز بار ترافیکی در اکثر معابر پایتخت امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شاهد شروع ترافیک در مسیر‌های غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران هستیم.
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - 2024 March 11
کد خبر: ۲۳۲۲۱۴

به گزارش راهبرد معاصر، سرهنگ اسماعیل احسان پور رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌های شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیر‌های غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران هستیم. همچنین معابر بزرگراهی دارای ترافیک روان و دارای ترافیکی نیمه سنگین و روان‌تر نسبت به روز‌های قبل در سطح پایتخت هستند.

 

او ادامه داد: در حال حاضر انتهای بار ترافیکی در بزرگراه شهید همت - جنت آباد و آبشناسان - سردار جنگل متراکم، علامه - دهکده و یادگار حضرت امام مقطع بالاتر از بزرگراه هاشمی رفسنجانی به سمت فرحزاد نیمه سنگین است.

 

احسان پور گفت: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه امام علی از منطقه ۱۵ تا منطقه ۴ را شاهد هستیم و همچنین ترافیک در بزرگراه کردستان - گمنام، شهید بابایی - نیروی زمینی سنگین اما بدون مشکل ترافیکی، بزرگراه شهید سلیمانی نیمه سنگین و بدون مشکل و در حال تردد و بزرگراه نواب نیز نیمه سنگین تا تونل توحید بدون مشکل ترافیکی و در جریان است.

 

سرهنگ احسان پور بیان کرد: در مسیر خیابان آزادی-استاد معین تراکم ترافیک را شاهد هستیم.

 

او گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی‌ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیر‌های ناگهانی خودرو‌ها جهت ورود به رمپ‌ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری بدهند.

 

احسان پور تصریح کرد: از رانندگان تقاضا داریم پس از خرابی خودرو حتما ایمن‌سازی لازم و استفاده از مثلث خطر را فراموش نکنند، زیرا دیگر رانندگان از وجود خودروی خراب اطلاعی ندارند و ناگهان با آن تصادف کرده و باعث ایجاد تصادفات سنگین و جبران ناپذیری می‌شوند./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده