سردار سلامی: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد-راهبرد معاصر
تعابیر رهبر انقلاب درباره شهید رئیسی و سایر شهدای اخیر مذاکره احزاب اصلاح طلب برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری بیانیه هیات دولت در خصوص حضور حماسی مردم در مراسم‌ تشییع شهدای خدمت چرا لایحه حفاظت از داده‌های شخصی در دولت تصویب شد؟ مخبر: دولت به تمام تعهدات «رئیس جمهور شهید» از جمله ساخت مسکن متعهد است محمدرضا عارف وارد رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری می‌شود؟ برگزاری انتخابات الکترونیکی ریاست‌جمهوری در انتظار نظر شورای نگهبان مسابقات پنجگانه نظامی ایران و روسیه در اصفهان برگزار شد دو نامزداحتمالی اصلاحات/شرط لاریجانی برای اعتدالیون کدخدایی: امیرعبداللهیان مرد میدان دیپلماسی بود اسامی نامزدهای هیئت رئیسه مجلس دوازدهم رئیس‌‌جمهور عراق وارد تهران شد جزئیات روند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری؛ از زمان تائید صلاحیت‌ها تا اعلام اسامی نامزدها قدردانی از حضور پرشور مردم در بدرقه رئیس جمهور شهید جزئیات جلسه افتتاحیه مجلس دوازدهم

سردار سلامی: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز به دنیا در عرصه‌های مختلف نشان داده شد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 13
کد خبر: ۲۴۰۵۶۸

به گزارش راهبرد معاصر؛  سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز در آیین افتتاح مرکز فوق تخصصی جراحی‌های محدود خاتم‌الانبیا (ص) سمنان اظهار کرد: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز در دنیا به نمایش درآمد.


وی با بیان اینکه سمنان از استان‌های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص است، گفت: جمهوری اسلامی نشان داد هر کجا با مانع و تحریم روبه‌رو شد، همان زمان موفقیت‌هایی به دست آورده و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی‌پایان با شکل‌های مختلف و کشورهای مختلف دنیا است.


وی با بیان اینکه تصور دشمن در تحریم ایران فلج کردن و تسلیم آن بود، گفت: ملت ما با تلاش و مقاومت تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد.


سلامی تصریح کرد: اینکه جمهوری اسلامی بدون واهمه و با علم به دشمنی همه‌جانبه و تبعات آن، به قلب استکبار حمله می‌کند نشان از قدرت ایمان، مقاومت، اراده و پیشرفت مردم است.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام به دست آمده است، افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم‌ها با مردم بودن است.


سلامی با تبریک افتتاح این مرکز درمانی مجهز به مردم استان سمنان افزود: همه ما نیروها و مسؤولان خادم مردم بوده و از همه توان و ظرفیت برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.


وی افزود: دشمنان در دنیای امروز ذخایر خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی آماده می‌کنند؛ اما کشور ما با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب و پشتوانه اراده مردمی بصیر و همیشه مقاوم پیشرفت می‌کند و روز به روز قوی‌تر می‌شود./فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده