حمله پهپادی مقاومت لبنان به خوابگاه سربازان صهیونیستی-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حمله پهپادی مقاومت لبنان به خوابگاه سربازان صهیونیستی

منابع خبری عبری از جراحت شدید یکی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در جریان حمله پهپادی مقاومت لبنان به خوابگاه سربازان صهیونیستی خبر دادند.
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۷۰۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند در جریان حمله پهپادی مقاومت لبنان به خوابگاه سربازان صهیونیستی در شمال شرقی شهر صفد یک سرباز صهیونیستی به شدت زخمی شد.

پیش از این مقاومت لبنان اعلام کرده بود با چندین پهپاد انتحاری به مقر فرماندهی تیپ ۹۱ در شهر صفد حمله کرده و محل استقرار سربازان و افسران این تیپ را مستقیما هدف قرار داده است که بر اثر آن تعدادی از نیرو‌های ارتش رژیم صهیونیستی کشته و زخمی شده‌اند.

مقاومت لبنان اعلام کرد در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین و نیز در چارچوب پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به منطقه البقاع غربی واقع در شرق لبنان دست به این حمله زده است.

این عملیات چند ساعت پس از آن انجام شد که مقاومت لبنان فیلمی از اهداف حیاتی رژیم صهیونیستی منتشر کرد که در صورت حمله به آنها، رژیم صهیونیستی به عصر حجر برمی‌گردد.

رسانه‌های صهیونیستی حمله به صفد را تجسم خطر پهپاد‌های حزب‌الله عنوان کردند. / ایسنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده