امشب؛ چهارمین مناظره نامزدهای ریاست‌ جمهوری از رسانه ملی-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

امشب؛ چهارمین مناظره نامزدهای ریاست‌ جمهوری از رسانه ملی

چهارمین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست‌ جمهوری امشب با موضوع سیاست خارجی از رسانه ملی پخش می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۰۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 24
کد خبر: ۲۴۶۸۰۷

به گزارش راهبرد معاصر؛  چهارمین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری امشب(4 تیر 1403) با موضوع سیاسی با عنوان «ایران در جهان امروز» از ساعت 20 و به مدت 3 ساعت، به‌صورت زنده از رسانه ملی پخش می‌شود.


بر همین اساس، تاکنون سه مناظره از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوعات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از رسانه ملی پخش روی آنتن رفته است.
همچنین مناظره پنجم و آخر  نیز با موضوع «کارآمدسازی دولت» (اقتصادی) فردا(سه‌شنبه، 5 تیر 1403) از ساعت 12 و سی دقیقه روی آنتن خواهد رفت که اجرای هر دو مناظره را مهدی خسروی بر عهده‌دار خواهد داشت.


چیدمان صندلی‌های کاندیداها در مناظره چهارم چگونه است؟
طبق اعلام ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، در مناظره چهارم، صندلی نامزدها به شرح زیر است:
شماره یک محمدباقر قالیباف
شماره سه امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی
شماره چهار مصطفی پورمحمدی
شماره شش علیرضا زاکانی
شماره دو مسعود پزشکیان
شماره پنج سعید جلیلی

همچنین طبق روال گذشته، مناظره‌های انتخاباتی، علاوه بر شبکه اول سیما، از شبکه‌های رادیویی انتخاب و ایران نیز به طور هم‌زمان پخش می‌شود.
یادآور می‌شود، مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست‌جمهوری با رابط ناشنوایان، از شبکه سلامت سیما نیز پخش می‌شود.

 

تغییر در شیوه مناظره چهارم
سخنگوی ستاد انتخابات رسانه ملی نیز گفته است، با توجه به مناظره پنجم که فردا(سه‌شنبه، 5 تیر) برگزار می‌شود، مناظره امشب یک ساعت زودتر و ساعت ۲۳ به پایان می‌رسد./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار