جلیلی: مردم از جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع می‌کنند-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

جلیلی: مردم از جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع می‌کنند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه‌ی انتخاباتِ روز جمعه آن‌چیزی است که مردم انتخاب می‌کنند و مردم تعیین‌کننده هستند. همه قبول دارند که جمهوریتِ نظام خودش را به رخ جهانیان می‌کشد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 24
کد خبر: ۲۴۶۹۱۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در اجتماع مردم تهران در میدان امام حسین(ع) که عصر امروز برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک عید غدیر بیان کرد: فرهنگ غدیر، فرهنگ نگاه به قله‌هاست و اکتفا نکردن به حداقل‌ها. غدیر یعنی انتخاب بر اساس معیار و اینکه قدرت منهای معیار، شتاب را می‌گیرد و هرکس بخواهد نگاه حداقلی داشته و آن را حاکم کند از آرمان غدیر فاصله گرفته است.

وی افزود: امروز در آستانه انتخاب قرار داریم؛ انتخابی در راستای انتخابِ بزرگی که ملت ما با انقلاب اسلامی انجام داد. امام علی(ع) می‌فرمایند که خداوند از ما عهد گرفته در برابر گرسنگی مظلومان و پرخوری ستمگران ساکت ننشینم. درود بر ملت ما؛ امام راحل فرمود ملت ما از ملت زمان پیامبر(ص) و حضرت امیر(ع) استوارتر است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ملت نشان داد اگر به جمهوری اسلامی رأی داده، با همه وجود ایستاده و این بر اساس یک آگاهی جدی است. امروز هیچ‌کس نمی‌تواند در جمهوریت و یا اسلامیت نظام شبهه کند. در کشوری که سال‌ها استبداد بود، امام جمهوری اسلامی را بنا کرد و ملت ما جمهوری اسلامی را انتخاب کردن که مردم تعیین‌کننده هستند.

جلیلی اظهار داشت: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه‌ی انتخاباتِ روز جمعه آن‌چیزی است که مردم انتخاب می‌کنند و مردم تعیین‌کننده هستند. همه قبول دارند که جمهوریتِ نظام خودش را به رخ جهانیان می‌کشد. مردم ما 45 سال پیش دعوت خدا و رسول را اجابت کردند و از جمهوریت و اسلامیت دفاع می‌کنند./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار