لاپید: کابینه نتانیاهو مانع توافق با عربستان است-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

لاپید: کابینه نتانیاهو مانع توافق با عربستان است

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تأکید کرد کابینه کنونی با ریاست بنیامین نتانیاهو مانع توافق عادی سازی روابط با عربستان است.
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - ۰۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 25
کد خبر: ۲۴۷۰۰۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ «یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت: معامله عادی سازی روابط با عربستان که آمریکا روی آن کار می‌کند فرصت‌های سرمایه گذاری را از آذربایجان تا مصر ایجاد می‌کند و اسرائیل محور آن خواهد بود. کابینه کنونی با ریاست بنیامین نتانیاهو مانع توافق عادی سازی روابط با عربستان است چراکه با به رسمیت شناختن کشور فلسطین که یکی از شروط عربستان است، مخالف است.

 

طبق گزارش الجزیره، وی افزود: اگر کابینه، جنگی بی پایان را پیشنهاد داد باید این کابینه را تغییر دهیم. باید قانون خدمت سربازی حریدی‌ها را اجرا کنیم وگرنه خیانت به ارتش محسوب می‌شود. اسرائیل درحال از دست دادن جایگاه خود در جامعه بین‌المللی است. تنها در صورتی وضعیت اسرائیل خوب می‌شود که با معامله تبادل اسرا موافقت کند.

 

لاپید گفت: حتی اگر نتانیاهو را دوست نداشته باشیم باز هم نمی‌خواهیم بنا به درخواست دیوان کیفری بین المللی بازداشت شود./ ایسنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده