حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به بندر ایلات رژیم صهیونیستی-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به بندر ایلات رژیم صهیونیستی

ورود یک پهپاد به آسمان بندر ایلات باعث به صدا درآمدن صدای آژیر خطر شد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۵ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۰۴۴

به گزارش راهبرد معاصر، ورود یک پهپاد به آسمان بندر ایلات رژیم صهیونیستی در دریای سرخ، باعث به صدا درآمدن صدای آژیرهای خطر شد.

 

بر این اساس، درپی شنیده شدن صدای انفجار، مقامات صهیونیست اعلام کردند سامانه پدافند هوایی این رژیم اقدام به رهگیری و انهدام یک پهپاد در آسمان بندر ایلات کرد.

 

گروه مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای مسئولیت این حمله پهپادی به اراضی اشغالی را برعهده گرفته و تاکید کرد: ما با استفاده از یک پهپاد هدفی مهم در بندر ایلات را هدف قرار دادیم. این حمله در راستای حمایت از مردم تحت محاصره غزه و در پاسخ به اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی انجام شد.

 

تاکنون منابع صهیونیست درباره خسارات احتمالی این حمله خبری منتشر نکرده‌اند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده