شکنجه اسیران فلسطینی در زندانهای رژیم صهیونیستی-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

شکنجه اسیران فلسطینی در زندانهای رژیم صهیونیستی

رئیس امور اسیران و آزادگان فلسطین از رنج و ستم هایی خبر داد که اشغالگران علیه اسیران روا می دارند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۵ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۱۳۱

به گزارش راهبرد معاصر، قدوره فارس رئیس امور اسیران و آزادگان فلسطین از رنج و ستم هایی خبر داد که اشغالگران علیه اسیران روا می دارند.

 

وی افزود: میانگین کاهش وزن اسیران به سی کیلوگرم رسیده است. اسرائیل قصد ندارد که در سیاست های جنایتکاران خود علیه اسیران فلسطینی تجدید نظر کند.

 

رئیس امور اسیران و آزادگان فلسطین بیان کرد: اسیران درزندانهای رژیم صهیونیستی مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار می گیرند.

 

وی تاکید کرد: هزاران نفر در زندانهای اشغالگران در قدس، کرانه باختری و اراضی ۴۸ دربند و زندانی هستند.

 

رئیس امور اسیران و آزادگان فلسطین اعلام کرد: اسرائیل معاهده ژنو مربوط به اسیران را نقض می کند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده