وزیر صهیونیست: اسرای فلسطینی باید حداقل غذا را دریافت کنند!-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

وزیر صهیونیست: اسرای فلسطینی باید حداقل غذا را دریافت کنند!

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: باید اسرای امنیتی نسبت به اسرای کیفری غذای کمتری دریافت کنند.
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۲ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۱۹۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ «ایتامار بن‌گویر»، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در سخنانی مدعی شد: در زندان‌های اسرائیل سیاست گرسنگی دادن وجود ندارد، اما سیاست من روشن است؛ اسرای فلسطینی حداقل غذا را باید دریافت کنند.

این وزیر تندروی کابینه نتانیاهو گفت: اسرای امنیتی باید نسبت به اسرای کیفری غذای کمتری دریافت کنند.

پیش از این، روزنامه عبری‌زبان هآرتص به نقل از منابع امنیتی گزارش داده بود سازمان زندان‌های اسرائیل غذای اسرای فلسطینی را از ۷ اکتبر به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

بنا به اعلام هاآرتص، حجم غذایی که به اسرای فلسطینی داده می‌شود بسیار کمتر از حداقل غذایی است که قوانین بین‌المللی بر آن تصریح دارد.

پیش از این، نهاد‌های مربوط فلسطینی اعلام کرده بود ۳۶ نفر از فلسطینیان ساکن نوار غزه که در جریان جنگ بازداشت شدند، در زندان‌های رژیم صهیونیستی تحت شکنجه به شهادت رسیدند.

طبق گزارش، شرایطی که اسرای فلسطینی در آن قرار دارند، بسیار دشوار و بی‌سابقه، وحشتناک و غیرانسانی است. /  فارس

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده