هشدار آمریکا به شهروندان خود: به لبنان سفر نکنید-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

هشدار آمریکا به شهروندان خود: به لبنان سفر نکنید

سفارت آمریکا در بیروت روز پنجشنبه با صدور هشدار مسافرتی از شهروندان کشورش خواست که "به صورت جدی در سفر به لبنان تجدید نظر کنند" و دلیل آن را یک محیط امنیتی "پیچیده" که می‌تواند به سرعت تغییر کند، اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۹ - ۰۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 27
کد خبر: ۲۴۷۳۲۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ سفارت آمریکا روز پنجشنبه از شهروندان این کشور خواست تا " به توصیه‌های مسافرتی فعلی برای لبنان" و به هشدار‌های کشور خود توجه کنند، مبنی بر اینکه" در صورت وقوع یک جنگ ناگهانی، دولت لبنان نمی‌تواند حفاظت از شهروندان آمریکایی تضمین کند. "

بر اساس گزارش ها، سفارت روسیه نیز هشدار مشابهی صادر کرده است. کانادا، آلمان و هلند از شهروندان خود خواسته اند فوراً لبنان را ترک کنند.

بر اساس گزارش‌ها در لبنان، سفارت کشور‌های غربی، به‌ویژه سفارت‌های سایر کشور‌های اروپایی، در حال بررسی برنامه‌هایی برای تخلیه شهروندان خود از طریق دریا هستند. / ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده