طالبان: آمریکا برای آزادی شهروندانش باید شرایط ما را بپذیرد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

طالبان: آمریکا برای آزادی شهروندانش باید شرایط ما را بپذیرد

سخنگوی حکومت طالبان درباره دو زندانی آمریکایی در افغانستان تأکید کرد: آمریکا باید برای آزادی این شهروندانش شرایط افغانستان را بپذیرد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۱۵۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ «ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی حکومت طالبان در یک نشست خبری تأیید کرد که دو تبعه آمریکایی در زندان افغانستان به‌سر می‌برند.

وی همچنین افزود: آمریکا باید برای آزادی این شهروندانش شرایط حکومت افغانستان را بپذیرد.

سخنگوی حکومت طالبان تأکید کرد: به‌ازای آزادی این دو زندانی آمریکایی باید شهروندان افغانستان از زندان‌های آمریکا و گوانتانامو آزاد شوند.

ذبیح‌الله مجاهد با اظهار اینکه درباره آزادی زندانیان با نمایندگان آمریکا در دوحه گفتگو کرده است، تصریح کرد: شرایط افغانستان باید پذیرفته شود، ما نیز اتباعی داریم که در آمریکا زندانی هستند، در گوانتانامو زندانی هستند. باید به‌ازای آنها (2 آمریکایی) اتباع افغانستان نیز آزاد شوند.

سخنگوی حکومت طالبان در ادامه تأکید کرد: وقتی اتباع آمریکایی برای واشنگتن مهم است در نتیجه برای ما هم اتباع افغانستان بااهمیت هستند./تسنیم

کلمات کلیدی: طالبان آمریکا
مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده