سخنگوی القسام: همچنان در غزه بدون هرگونه حمایت و پشتیبانی خارجی مبارزه می‌کنیم-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

سخنگوی القسام: همچنان در غزه بدون هرگونه حمایت و پشتیبانی خارجی مبارزه می‌کنیم

سخنگوی گردان‌های القسام در در دویست و هفتاد و پنجمین روز نبرد طوفان الاقصی گفت: ما همچنان در غزه بدون هرگونه حمایت و پشتیبانی خارجی مبارزه می‌کنیم و ملت فلسطین همچنان بدون آب و غذا و دارو مقاومت و پایداری می‌کند.
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۳ - ۱۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 07
کد خبر: ۲۴۸۶۷۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ «ابوعبیده» سخنگوی شاخه نظامی جنبش حماس امروز یکشنبه در سخنانی عنوان کرد مجاهدان مقاومت اکنون ۹ ماه است که با دشمن می‌جنگند و ارتش اشغالگر تحت حمایت آمریکا و انگلیس را در هم شکستند.

وی افزود: ۹ ماه از نبرد طوفان الاقصی گذشت و ملت فلسطین همچنان در معرض جنایات و نسل کشی صهیونیستی آمریکایی قرار دارد. به همه دنیا یادآوری می‌کنیم که طوفان الاقصی سرآغاز مقاومت ما نبود بلکه انفجاری در مقابل دشمن اشغالگر بود.

ابوعبیده تصریح کرد: ارتش رژیم اشغالگر از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کند و خانه‌ها را بمباران می‌کند و علیه بیمارستان‌ها، مدارس، مساجد و کلیسا‌ها دست به جنایت می‌زند.

سخنگوی گردان‌های القسام خاطرنشان کرد: دنیا از طریق جنایات دشمن صهیونیستی در غزه دروغ سازمان‌های بین‌المللی و عجز و ناتوانی قوانین بین‌المللی و حقوق بشر مورد ادعا را مشاهده کرد.

وی اضافه کرد: همه ۲۴ گردان ما در کنار دیگر گروه‌های مقاومت در حال مبارزه با دشمن است و در مناطق مختلف نوار غزه اشغالگران را شکست داده است.

ابوعبیده تأکید کرد هیچ جایی در غزه برای نیرو‌های اشغالگر که همانند دزد‌ها در خانه‌ها پنهان می‌شوند و یا افسرانی که پشت خودرو‌های زرهی پناه می‌گیرند، وجود ندارد.

سخنگوی شاخه نظامی جنبش حماس متذکر شد: قدرت و توانمندی انسانی گردان‌های القسام در وضعیت خوبی است و توانسته‌ایم هزاران مبارز جدید را جذب کنیم.

وی افزود: پیروزی مطلقی که نتانیاهو از آن سخن می‌گوید به معنی پیروزی شخصی او و جلب رضایت دزد‌ها و دلقک‌های کابینه خودش است. ما توانایی‌های دفاعی خود را برای مقابله با دشمن اشغالگر در همه جای سرزمینمان تقویت کرده‌ایم.

ابوعبیده ادامه داد: تشدید مقاومت در کرانه باختری که شاهد آن هستیم پاسخ ملت فلسطین به جنایات و نسل کشی دشمن است. به خانواده‌های اسرای اسرائیلی در غزه می‌گوییم که سرنوشت فرزندان شما بازیچه دست نتانیاهو شده که به دنبال کسب پیروزی شخصی برای خود است.

وی تصریح کرد: جبهه‌های مقاومت در لبنان، عراق و یمن برای یاری قدس متحد شده و سراسر امت پشتیبان این مقاومت است. مجاهدان امت ما با یکپارچه‌سازی جبهه‌ها و میادین مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی وحدت عربی را به شکل بی‌سابقه‌ای تحقق بخشیدند.

سخنگوی القسام با بیان اینکه نتیجه قطعی مقاومت پیروزی و شکست دشمن و اشغالگران خواهد بود، عنوان کرد: به مجاهدان، ملت و امت خود اطمینان می‌دهیم که طوفان الاقصی از آن نبرد‌هایی خواهد بود که به تحولاتی بزرگ منتهی خواهد شد./ ایسنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده