سید حسن نصرالله: حزب الله در راستای حمایت از غزه وارد نبرد با دشمن صهیونیستی شد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

سید حسن نصرالله: حزب الله در راستای حمایت از غزه وارد نبرد با دشمن صهیونیستی شد

دبیر کل حزب الله لبنان بار دیگر از رژیم صهیونیستی به دلیل نسل کشی فلسطینیان در غزه به تندی انتقاد کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۵ - ۱۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 08
کد خبر: ۲۴۸۷۲۶

به گزارش راهبرد معاصر، سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت دومین شب ماه محرم الحرام در مجموعه سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

وی در این سخنرانی که ابعاد مذهبی بر سایر ابعاد آن برتری داشت، با اشاره به جنگ غزه گفت: مراسم امسال محرم و زنده نگه داشتن یاد امام حسین (ع) با سال‌های گذشته متفاوت است. ما امسال در قلب طوفان الاقصی، عملیات نظامی حماس علیه دشمن صهیونیست قرار داریم.

 

نصرالله در ادامه خاطر نشان کرد: حزب الله لبنان با عزم استوار و در راستای حمایت از غزه و ملت فلسطین وارد نبرد با دشمن صهیونیست شد. اکنون نزدیکان ما می‌گویند شما در جای درست ایستاده‌اید و برای جنگ آمده هستید.

 

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به ۹ ماه توحش رژیم صهیونیستی در غزه، تاکید کرد: هر کس که شرایط فلسطینیان طی جنگ را ببیند و آن را نادیده بگیرد از منظر عقلی و روحی مرده است. از این رو، ما باید هر کاری که می‌توانیم برای غزه انجام دهید زیرا از ما درباره این جنگ در روز قیامت پرسش خواهد شد.

 

سید حسن نصرالله کمک به حق را مسئولیت حزب الله معرفی کرد و گفت: زمانی که به یاری حق بشتابید شاهد هیاهو و سروصدا خواهید بود. در این راه، افرادی شهید شده و خانه‌هایی ویران خواهد شد. اما در عین حال ما به خود می‌گوئیم اگر صاحب حق هستیم، یک لحظه هم نباید عقب نشینی کنیم./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار