عملیات‌های مقاومت در نوار غزه در دویست و هفتاد و ششمین روز نبرد طوفان الاقصی-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

عملیات‌های مقاومت در نوار غزه در دویست و هفتاد و ششمین روز نبرد طوفان الاقصی

گروه‌های مقاومت فلسطین امروز در ادامه عملیات‌های خود علیه اشغالگران و با انجام چندین عملیات در غزه و رفح، خسارات سنگینی به دشمن صهیونیست وارد کرده‌اند.
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۲ - ۱۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 08
کد خبر: ۲۴۸۸۶۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ امروز دوشنبه، گردان‌های شهدای الاقصی پایگاه نظامی ناحل عوز در شرق غزه را با موشک‌های ۱۰۷ هدف قرار داد.

سرایا القدس هم مرکز فرماندهی دشمن در امتداد محور نتساریم را هدف حمله خمپاره‌ای قرار داد.

سرایا قدس اعلام کرد نیرو‌های اشغالگر اسرائیلی را در محله تل الهوا در جنوب غرب شهر غزه با گلوله‌های خمپاره هدف قرار داده است.

سرایا القدس همچنین دو خودروی زرهی اشغالگران اسرائیلی را در محله تل الهوا در غزه با مین‌هایی که از قبل کار گذاشته شده بود، هدف قرار داده و منفجر کرد.

امزو گردان‌های مجاهدین نیز پایگاه گردان اسرائیلی امیتای در شرق رفح را هدف حمله موشکی قرار داد.

گردان‌های القسام اعلام کرد نیرو‌های اشغالگر اسرائیلی را در محور نتساریم با موشک‌های ۱۱۴ میلی متری رجوم هدف قرار داده است. / ایسنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده