درخشش ستاره پرسپولیس در اراک گم شد-راهبرد معاصر

درخشش ستاره پرسپولیس در اراک گم شد

علی‌رغم وداع پرسپولیس از رقابت‌های جام حذفی، هافبک این تیم عملکرد قابل قبولی را در دیدار با آلومینیوم اراک به ثبت رساند.
تاریخ انتشار: ۲۳:۴۷ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 28
کد خبر: ۲۳۸۳۹۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام‌حذفی در حالی در ضربات پنالتی برابر آلومینیوم شکست خورد و حذف شد.

این در حالی است که قرمزها در جریان این بازی دو بار با اختلاف دو گل از حریف پیش افتادند، ولی میزبان هر دو بار کار را به تساوی کشاند و در نهایت پیروز شد.

در دقایق پایانی این دیدار اوسمار ویرا سرمربی قرمزها برای حفظ نتیجه با تعویض‌های تدافعی خود به دنبال صعود بود اما با کامبک ایرالکو همه چیز بهم خورد.

عمده دغدغه هواداران پرسپولیس در اوقات اضافی، نبود بازیکنان تهاجمی برای برتری در این بازی بود اما در وقت اول اضافی شرایط برای سرخ‌پوشان غیرمنتظره رقم خورد.

شاگردان سید مجتبی حسینی در شرایطی که با توجه به جبران نتیجه و همچنین امتیاز میزبانی دست بالا را نسبت به مدافع عنوان قهرمانی داشتند اما سینا اسدبیگی که در دقیقه ۶۰ وارد زمین شد تنها ۴ دقیقه بعد از شروع وقت اضافه با یک شوت سرکش و استثنایی موفق شد گل سوم پرسپولیس را به ثمر برساند. اسدبیگی در ادامه در دقیقه ۱۰۸ بازی موفق شد پاس گل چهارم پرسپولیس را به آل‌کثیر بدهد تا نمایش بی‌نقص خود را کامل کند.

 

هرچند در پایان اوقات اضافی این بازی به تساوی رسید و در نهایت پرسپولیس در ضربات مرگبار پنالتی حذف شد اما نباید از نمایش اسدبیگی در این بازی گذشت آن هم در شرایطی که او به جایی ترابی ستاره خلاق قرمزها وارد زمین شد و به خوبی توانست جای وی را در ترکیب قرمزها پر کند.

اسدبیگی ضمن گلزنی و دادن پاس گل در این بازی ۴ پاس کلیدی داد و اگر مهاجمین پرسپولیس دقت بیشتری می‌کردند، بی‌شک این تیم می‌توانست به راحتی صعود کند./ایرنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار