وحیدی: مرحله دوم انتخابات هم باشکوه برگزار خواهد شد-راهبرد معاصر

وحیدی: مرحله دوم انتخابات هم باشکوه برگزار خواهد شد

وزیر کشور گفت: انشالله که مرحله دوم انتخابات هم مانند مرحله قبل باشکوه و با عظمت برگزار خواهد شد و مردم شریف ما در پای صندوق‌های رای نتایج گرانبهایی را با انتخاب ۴۵ نمایندگان مجلس شورای اسلامی به اتمام برسانند و کار ناتمام امروز به اتمام می‌رسد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 10
کد خبر: ۲۴۰۱۱۱

به گزارش راهبردمعاصر؛ احمد وحیدی وزیر کشور همزمان با آغاز مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت معصومه (س) بیان کرد: آغاز مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی را با عنایت ذات باری تعالی و به نام نامی حضرت بقیه الله الاعظم انتخابات مجلس شورای اسلامی را آغاز می‌کنیم.

وی افزود: انشالله که این مرحله هم مانند مرحله قبل باشکوه و با عظمت برگزار خواهد شد و مردم شریف ما در پای صندوق‌های رای نتایج گرانبهایی را با انتخاب 45 نمایندگان مجلس شورای اسلامی به اتمام برسانند و کار ناتمام امروز به اتمام می‌رسد.

 

وزیر کشور تاکید کرد: برای همه عزیزان در همه شعب که مشغول کار هستند و هیات‌های اجرایی و بازرسان و هیئت‌های نظارت و فرمانداران و نمایندگان آنها و استانداران و ستادهای هیات‌های اجرایی و ستادهای هماهنگ کننده و ستادهای تبلیغاتی در همه جا آرزوی موفقیت و توفیق داریم تا در خدمت به مردم شریف در اخذ رای آنها که امانت الهی است، بیش از پیش موفق باشند.

 

احمد وحیدی با حضور در ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور رای خود را در مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیکی ثبت و وارد صندوق کرد./تسنیم 

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده