رهبر انصارالله یمن: آمریکا به دنبال تحمیل امر خود بر مسلمانان است-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

رهبر انصارالله یمن: آمریکا به دنبال تحمیل امر خود بر مسلمانان است

رهبر انصارالله یمن امروز دوشنبه به مناسبت عید غدیر خم تاکید کرد، آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال تحمیل سیاست‌های خود بر مسلمانان هستند.
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 24
کد خبر: ۲۴۶۸۹۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارالله یمن در این سخنرانی گفت: عید غدیر خم برای تحکیم آگاهی و اعتقاد به ولایت خداوند متعال و کفر به ظالم است و این یکی از مهمترین اصول ایمان است.

وی با بیان اینکه مردم در عصر حاضر نیازمند درک اصل ولایت هستند که امت را حفظ و آن را از ولایت طاغوت مصون می‌دارد، افزود: یا باید ولایت خدا را بپذیریم یا جایگزین آن که آمریکای ظالم و متحدانش در این دوران هستند.

الحوثی تصریح کرد: آمریکا به دنبال تحمیل امر خود بر مسلمانان است و خود را در مقام امر کننده و نهی کننده قرار داده است و سیاست‌هایش را دیکته می‌کند. آمریکا در امور داخلی امت اسلامی در همه زمینه‌ها مداخله می‌کند و تلاش دارد در کنار رژیم صهیونیستی و لابی یهودی امر خود را بر مسلمانان تحمیل کند.

وی در ادامه تاکید کرد: آمریکا طاغوت این زمانه و طاغوت مستکبر است و می‌خواهد طاغوت را بر مسلمانان تحمیل کند و در همه امور بر آنها حکمرانی کند. تلاش آمریکا برای تحمیل طاغوت، خطری بزرگ برای مسلمانان در هویت اسلامی، دینی و تمام امور آنها است.

الحوثی افزود: بسیاری از دولت‌ها و رژیم‌ها هم از طاغوت استقبال می‌کنند و در کنار آمریکا خواهان تحمیل طاغوت هستند. برخی از دولت‌ها و رژیم‌ها با کسانی که طاغوت آمریکا را نمی‌پذیرند، به جنگ برمی‌خیزند. برخی از دولت‌های مسلمان، رهبران، پادشاهان و شاهزادگان مسلمان وجود دارند که فرمان آمریکا و تلاش آن را برای تحمیل فرمان خود بر ملت کاملاً می‌پذیرند. برخی معتقدند آمریکا باید در مقام امر و نهی و تحمیل سیاست‌ها، تصمیمات و رویکرد‌ها باشد.

الحوثی با بیان اینکه ولایت آمریکا، ولایت طاغوت است که در واقع همان ادامه ولایت شیطان محسوب می‌شود، تاکید کرد: اکنون آمریکاست که برای متحدان خود دوست و دشمن را تعیین می‌کند و به آنها می‌گوید با رژیم صهیونیستی متحد شوید و سازش کند و آنها هم اطاعت امر می‌کنند. آمریکا به متحدان خود می‌گوید با این کشور اسلامی و این طرف اسلامی دشمنی کنید و آنها هم به شدیدترین وجه ممکن دشمنی می‌کنند.

رهبر انصارالله یمن در پایان سخنان خود بر استواری و ایستادگی ملت یمن در برابر تجاوزات انگلیس و آمریکا تاکید کرد. / ایسنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده