ابراز نگرانی مقام پیشین صهیونیست نسبت به فرار شهرک‌نشینان-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

ابراز نگرانی مقام پیشین صهیونیست نسبت به فرار شهرک‌نشینان

موج فرار شهرک‌نشینان صهیونیست از سرزمین‌های اشغالی نگرانی مقامات کنونی و پیشین رژیم صهیونیستی را در پی داشته است.
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۰ - ۰۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 26
کد خبر: ۲۴۷۲۱۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ موج فرار شهرک‌نشینان صهیونیست از سرزمین‌های اشغالی نگرانی مقامات کنونی و پیشین رژیم صهیونیستی را در پی داشته است.

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در واکنش به این پدیده در حال وقوع در سرزمین‌های اشغالی از شهرک‌نشینان صهیونیست خواست که اراضی اشغالی را ترک نکنند و تاکید کرد که این موضوع نباید رخ بدهد.

نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: ما در شرایط دشواری به سر می‌بریم؛ در جنگ پس‌رفت داشته‌ایم، با تحریم بین‌المللی روبه‌رو هستیم، بازدارندگی ما آسیب دیده است، ۱۲۰ اسرائیلی در اسارت هستند، هزاران خانواده داغدار شده‌اند، الجلیل متروکه شده است، با آوارگی هزاران نفر مواجه شده‌ایم، تنها چیزی که وزرا به آن اهمیت می‌دهند خودشان است، کنترل اقتصاد از دستمان خارج شده و با کسری بودجه روبه‌رو هستیم.

بنت در ادامه سخنان خود گفت: ما به چاه افتاده‌ایم، اما این اوضاع به صورت ناخواسته رخ نداده و یک چیز وجود دارد که مرا نگران کرده است؛ آن موضوع این است که شهرک‌نشینان از رفتن به خارج سخن می‌گویند.

گفتنی است که رسانه صهیونیستی "زمان یسرائیل" اخیراً اعلام کرد که در ۶ ماه نخست جنگ علیه غزه، ۵۵۰ هزار شهرک‌نشین اشغالگر صهیونیست از ترس پا به فرار گذاشته و اراضی اشغالی فلسطین را ترک کرده‌اند. / شهاب نیوز

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده