۲ عملیات ضدصهیونیستی نیرو‌های یمنی در دریای سرخ و بندر حیفا-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

۲ عملیات ضدصهیونیستی نیرو‌های یمنی در دریای سرخ و بندر حیفا

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن از عملیات موشکی مشترک با مقاومت اسلامی عراق ضد یک هدف حیاتی رژیم صهیونیستی در بندر اشغالی حیفا و همچنین حمله به یک کشتی در دریای سرخ خبر داد.
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۶ - ۰۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 27
کد خبر: ۲۴۷۳۲۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن از دو عملیات ضدصهیونیستی در دریای سرخ و بندر اشغالی حیفا خبر داد.

یحیی سریع در بیانیه‌ای تصویری اعلام کرد: برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مجاهدان آن و در پاسخ به کشتار دشمن صهیونیستی علیه مردم فلسطین در نوار غزه، نیرو‌های مسلح یمن دو عملیات نظامی به شرح زیر انجام دادند:

نخست: عملیات مشترک با مقاومت اسلامی کشور برادر عراق بود که با تعدادی موشک بالدار یک هدف حیاتی را در حیفا هدف گرفت و به لطف خدا موشک با موفقیت به هدف خود رسید.

در عملیات دوم، کشتی (SEAJOY) در دریای سرخ هدف قرار گرفت. این عملیات به طور مشترک توسط نیروی هوایی، موشکی و نیروی دریایی یمن با یک شهپاد و تعدادی موشک و پهپاد انجام شد.

وی ادامه داد: نیرو‌های مسلح یمن با استعانت از خداوند متعال به اجرای عملیات مشترک با مقاومت عراق ادامه می‌دهند و آنچه را در بیانیه‌های قبلی خود در خصوص کشتی‌های رژیم صهیونیستی یا مرتبط با این رژیم یا متعلق به شرکت‌هایی که با آنها سر و کار دارند، اجرا می‌کنند.

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن تأکید کرد: عملیات‌هایی که کشتی‌های مذکور و همچنین کشتی‌های متخاصم را در دریای سرخ، دریای عرب و اقیانوس هند هدف قرار می‌دهد، جز با توقف تجاوزات و لغو محاصره مردم فلسطین در نوار غزه متوقف نخواهد شد. / مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده