پورمحمدی: آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود-راهبرد معاصر
دهقان با پزشکیان دیدار کرد قالیباف: رئیس دومای روسیه در مراسم تحلیف «پزشکیان» شرکت می‌کند دیدار رئیس‌جمهور منتخب با خانواده شهید رئیسی وحیدی: اتباع خارجی در ایام اربعین از مرز چذابه تردد خواهند کرد تاکید پزشکیان بر اهمیت تقویت روابط با همسایگان/ بارزانی: روابط ایران و عراق عمیق و دیرینه است پزشکیان در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور صربستان: ایران محدودیتی برای تعمیق و تقویت روابط با صربستان ندارد قالیباف در دیدار «پوتین»: یک‌جانبه گرایی غرب متوقف خواهد شد دیدار سردار قاآنی با فرماندهان و مسئولان ارشد مقاومت باگذشت ۴۴روز از آغاز مجلس؛برخی نمایندگان هنوز کمیسیون ندارند مخبر:‌ دو تحول اساسی در هلال احمر ایجاد شده است قالیباف: مجلس و دولت جدید آماده همکاری همه‌جانبه با «بریکس» است پزشکیان: بدون حمایت مردم نمی‌توان اقدامی انجام داد دیدار محمد باقر قالیباف و رئیس دومای روسیه طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم پزشکیان: به حمایت همه‌جانبه از ملت فلسطین ادامه خواهیم داد

پورمحمدی: آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود

کانديدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیامی خطاب به مردم ايران نوشت: آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود. پیامتان صریح است و بی‌ابهام.
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۹ - ۰۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 29
کد خبر: ۲۴۷۵۴۵

به گزارش راهبرد معاصر؛ حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی کانديدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پس از اعلام نتايج اين دوره‌ از انتخابات پیامی صادر کرد.
متن کامل پيام پورمحمدی به شرح زير است‌:
بسم‌الله الرحمن الرحيم
مردم عزیز ایران
سلام و درود بر همه شما که روز ۸ تیر آمدید و احترام به همه شما که باور نکردید و نیامدید. آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود. پیامتان صریح است و بی‌ابهام. 
همچنان براین باورم که راهی جز معجزه اعتماد نیست. فرصت دیدارتان برای من کوتاه بود و ناگفته‌ها فراوان. در این زمان اندک، گوشه‌ای از آرزوهایتان را با صراحت و از عمق جانباز گفتم. شما با مهرتان نشان دادید که سخن دل همچنان شنیدنی است.
نیک می‌دانستم که در این شرایط تبدیل مهر به رای امری است ناشدنی. بااین‌حال و بی‌توجه به نتیجه آرا، از سر صدق و وفا برسر قرار خویش با شما ماندم. بر پیمان خود با شما بوده و هستم.
"در عهد تو دربستم عهد همه بشکستم".
براین باور خود استوارم که گفتمان اصیل برآمده از انقلاب اسلامی، صلاح کار است و درمان دردهای این روزگار. منتخب ملت با هر بينشي راهي جز پيمودن راه اصيل انقلاب و جلب‌اعتماد شما ندارد. از شما می‌خواهم با حضوری پرشکوه روز ۱۵ تیر بیایید و با تصمیم درست، راه را برکارآمدی و عقلانیت، هموار کنید و تحقق معجزه اعتماد را رقم بزنید.
خداوندا به لطف خود مردم عزيز ايران را سرافراز و پيروز فرما، امام و شهيدان را از رحمت خود سرشار، و رهبري معظم و همه خادمان صادق را موفق دار. 
آمين يا رب‌العالمین 
مصطفی پورمحمدی/فارس

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار