حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه‌های کرانه باختری-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه‌های کرانه باختری

حمله نظامیان صهیونیست به کرانه باختری طی بامداد امروز باعث ملتهب شدن اوضاع این منطقه و وقوع درگیری‌های مسلحانه شد.
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۲ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 01
کد خبر: ۲۴۷۸۱۵

به گزارش راهبرد معاصر، نظامیان صهیونیست طی ساعات گذشته به خانه‌های فلسطینی‌ها در اردوگاه نورشمس واقع در شرق طولکرم حمله کردند.

 

این اشغالگران همچنین به محله رأس خمیس واقع در اردوگاه شعفاط در شمال شرق قدس اشغالی یورش برده و به سمت خانه‌های فلسطینی‌ها گازهای اشک آور شلیک کردند.

 

رسانه‌های محلی گزارش دادند که تک تیراندازهای صهیونیست در اطراف اردوگاه نورشمس مستقر شدند. این عناصر به اردوگاه الجلزون واقع در شمال رام الله نیز حمله کردند.

 

در این میان، نیروهای مقاومت فلسطین برای نبرد با عناصر متجاوز صهیونیست وارد میدان شده و با استفاده از بمب‌های دست ساز آنها را در طولکرم هدف قرار دادند.

 

در این عملیات نیروهای فلسطینی، یک بولدزر نظامیان صهیونیست منهدم شد. گردان‌های شهداء الاقصی اعلام کردند که وارد درگیری‌های سنگینی با عناصر صهیونیست در اردوگاه نورشمس شده و آنها را گلوله باران کردند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده