به خاک و خون کشیده شدن بیش از ۶۰ فلسطینی طی چند ساعت اخیر-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

به خاک و خون کشیده شدن بیش از ۶۰ فلسطینی طی چند ساعت اخیر

منابع فلسطینی می‌گویند رژیم صهیونیستی حملات خود به مناطق مسکونی و اردوگاه آوارگان را تشدید کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۴ - ۱۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 09
کد خبر: ۲۴۹۱۷۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ توحش رژیم صهیونیستی طی ۴ روز اخیر چهارمین مدرسه در نوار غزه را هدف حملات خود قرار داد.

بر این اساس، مسئولان بیمارستان ناصر می‌گویند تاکنون اجساد ۱۹ فلسطینی به شهادت رسیده در حمله امروز ارتش رژیم صهیونیستی به مدرسه‌ای وابسته به سازمان ملل در خان یونس را تحویل گرفته‌اند.

با این حال، منابع محلی از به شهادت رسیدن دستکم ۲۹ غیرنظامی که بیشتر آنها زنان و کودکان بودند، در این حادثه خبر می‌دهند. این غیرنظامیان در این مدرسه پناه گرفته بودند که هدف حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.

منابع بیمارستانی همچنین از مجروح شدن ۵۳ فلسطینی در این حمله خبر دادند.

خبرگزاری فلسطینی وفا نیز اعلام کرد: حمله اخیر رژیم صهیونیستی به مدرسه وابسته به سازمان ملل در خان یونس تنها ساعاتی پس از حمله به ۶ اردوگاه آوارگان فلسطینی در مناطق مختلف غزه صورت می‌گیرد. بدین ترتیب تنها طی چند ساعت اخیر دستکم ۶۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی موسوم به آن روا می‌گوید از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون بیش از ۵۰۰ غیرنظامی که در مدارس وابسته به سازمان ملل پناه گرفته بودند طی عملیات‌های رژیم صهیونیستی جان خود را از دست داده‌اند./ مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده