جنجال جدید پسر نتانیاهو | اخذ گذرنامه غیرقانونی + عکس-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

جنجال جدید پسر نتانیاهو | اخذ گذرنامه غیرقانونی + عکس

واحد تحقیقات مرکزی پلیس رژیم صهیونیستی تحقیقات خود را در مورد اقدام غیرقانونی وزارت خارجه این رژیم در اعطای گذرنامه دیپلماتیک به یائیر نتانیاهو، فرزند بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل آغاز کرد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - ۲۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 10
کد خبر: ۲۴۹۳۴۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ با گذشت بیش از سه ماه از درخواست دادستان عالی اسرائیل به منظور تشریح دلایل اعطای غیرقانونی گذرنامه دیپلماتیک به یائیر نتانیاهو، فرزند نخست وزیر رژیم صهیونیستی و برخی از روسای مجالس محلی حزب لیکود که فاقد مناصب دیپلماتیک هستند، پلیس اسرائیل از آغاز تحقیقات مستقل خود درباره این موضوع خبر داد.

چندی پیش «روبن بیلت»، یک وکیل دادخواستی را به دادستان عالی اسرائیل ارائه کرده بود و در آن با استناد به اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی درباره صدور گذرنامه دیپلماتیک از سوی «الی کوهن»، وزیرخارجه وقت اسرائیل برای یائیر لاپید، که فاقد پست سیاسی و دیپلماتیک است خواستار توضیح و واکاوی دلایل این اقدام غیرقانونی شد.

این در شرایطی است که «رونن لوی ماعوز»، مدیرکل وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه‌ای فاش ساخت که وی بنابر بر خواست وزیرخارجه وقت و به دلایل امنیتی اقدام به صدور گذرنامه دیپلماتیک برای فرزند نخست وزیر اسرائیل کرده است.

همزمان «الی کوهن»، وزیرخارجه پیشین رژیم صهیونیستی نیز با انتشار توئیتی در صفحه «ایکس» خود مدعی شد این اقدام را در راستای تدابیر لازم برای تسهیل حفاظت از جان یائیر نتانیاهو در سفر به خارج از سرزمین‌های اشغالی انجام داده است.

افشای جزئیات اعطای گذرنامه دیپلماتیک به فرزند نتانیاهو در شرایطی است که «بن کاسپیت» خبرنگار معروف صهیونیست در روز‌های گذشته با انتشار تصاویری از حضور یائیر نتانیاهو در یکی از مراکز تفریحی آمریکا در معیت نامزد و بادیگاردهایش نوشت: پسر نتانیاهو همزمان با گشت و گذار در آمریکا به فعالیت‌های خود در شبکه اینستاگرام علیه دستگاه قضایی و انتشار مطالب علیه معاون نظامی رئیس اسرائیل و دستگاه قضایی ادامه می‌دهد. / تسنیم

جنجال جدید پسر نتانیاهو | اخذ گذرنامه غیرقانونی + عکس

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده