معرفی نامزد اصلح توسط خادم امام حسین(ع)-راهبرد معاصر

معرفی نامزد اصلح توسط خادم امام حسین(ع)

خادم حرم حضرت سیدالشهداء علیه السلام، سعید جلیلی را به‌عنوان نامزد اصلح معرفی کرد.
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۶ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۱۴۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ سید کربلایی خادم ایرانی کنار ضریح حضرت امام حسین علیه السلام در کربلا و مسئول ستاد موکب‌داران امام حسین، که معاونت ستاد کشوری اتحاد ملی دکتر جلیلی را به‌عهده گرفته است، برای اعلام حمایت از کاندیدای امام حسینی ریاست‌جمهوری ایران گفت که بعد از انتخاب ، به‌حول و قوه الهی در کشور به‌عنوان خادم الحسین معرفی خواهد شد.

سیدکربلایی دکتر جلیلی را انسانی مؤمن، باتقوی و باتجربه دانست و گفت: ان‌شاءالله با انتخاب این شخصیت باتجربه، بااخلاق، متواضع و پاک دست آینده خوبی را برای کشور عزیزمان رقم خواهیم زد.
سیدکربلایی همچنین افزود: حمایت بنده فقط صرفاً جهت ادای دین و انجام تکلیف است و بس، هیچ انتظاری به‌جز خدمت از ایشان نداریم که ان‌شاءالله موجب رضایت خداوند متعال و حضرت سیدالشهداء و شادی روح شهید سلیمانی و شهید رئیسی خواهد شد.

سید کربلایی در خصوص رئیس جمهور شهید افزود: واقعاً هنوز باور اینکه ایشان را از دست دادیم برای من سخت است با تعاریف و کلمات نمی‌توان بزرگی این مرد را نشان داد و شاید تعریف کردن خاطرات برای بعضی‌ها باورپذیر نباشد. مگر می‌شود رئیس جمهور مملکت جواب تلفن افراد عادی را بدهد ولی رئیسی جواب می‌داد و پیگیری می‌کرد.
همچنین سیدکربلایی ابراز کرد: آشنایی بنده با شهید رئیسی به زمان انتخابات 96 برمی‌گردد.
سید کربلایی در پایان از همه موکب‌داران و امام حسینیان درخواست کرد که روز جمعه با انتخاب برادر عزیز و بزرگوار، دکتر جلیلی، محرم امسال را با شخصیتی که الحق‌والانصاف خادم الحسین علیه السلام است شروع کنیم./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده