شلیک ۲۲۰ موشک و پهپاد از جنوب لبنان به اهداف نظامی اسرائیل-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

شلیک ۲۲۰ موشک و پهپاد از جنوب لبنان به اهداف نظامی اسرائیل

الجزیره به نقل از یک منبع در حزب الله از شلیک بیش از ۲۰۰ موشک و ۲۰ پهپاد از جنوب لبنان به اهداف نظامی رژیم صهیونیستی خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۵ - ۱۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 04
کد خبر: ۲۴۸۲۵۴

به گزارش راهبرد معاصر، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که بیش از 100 موشک از جنوب لبنان به اهداف نظامی رژیم صهیونیستی در دقایق اخیر شلیک شده است.

 

این رسانه ها گزارش دادند که پس از آنکه حزب الله، دهها موشک و چندین پهپاد به سمت شمال(فلسطین اشغالی) شلیک کرد، آژیر خطر به مدت 40 دقیقه در مناطق صهیونیست نشین به صدا درآمده است.

 

این رسانه ها حجم حملات موشکی حزب الله به مناطق نظامی در شمال فلسطین اشغالی را سنگین توصیف کرده اند.

 

الجزیره به نقل از یک منبع در حزب الله گزارش داد: بیش از 200 موشک از انواع مختلف به اهداف اسرائیلی در الجلیل در شمال فلسطین اشغالی و جولان  اشغالی سوریه شلیک شد.

 

این رسانه افزود که حزب  الله بیش از 20 پهپاد نیز به  اهداف مختلف اسرائیل در منطقه اشغالی الجلیل شلیک کرده است.

 

این رسانه به نقل از منبع حزب الله ادامه داد این حملات در راستای تکمیل عملیات پاسخ به ترور محمد نعمه ناصر از فرماندهان نظامی حزب  الله صورت گرفته است.

 

رزمندگان حزب  الله همچنین موضع نظامیان صهیونیست در شهرک کفربلوم را با راکت کاتیوشا هدف قرار دادند./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده