عارف: دغدغه ما ۶۰ درصدی هستند که پای صندوق ها نیامدند-راهبرد معاصر
دهقان با پزشکیان دیدار کرد قالیباف: رئیس دومای روسیه در مراسم تحلیف «پزشکیان» شرکت می‌کند دیدار رئیس‌جمهور منتخب با خانواده شهید رئیسی وحیدی: اتباع خارجی در ایام اربعین از مرز چذابه تردد خواهند کرد تاکید پزشکیان بر اهمیت تقویت روابط با همسایگان/ بارزانی: روابط ایران و عراق عمیق و دیرینه است پزشکیان در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور صربستان: ایران محدودیتی برای تعمیق و تقویت روابط با صربستان ندارد قالیباف در دیدار «پوتین»: یک‌جانبه گرایی غرب متوقف خواهد شد دیدار سردار قاآنی با فرماندهان و مسئولان ارشد مقاومت باگذشت ۴۴روز از آغاز مجلس؛برخی نمایندگان هنوز کمیسیون ندارند مخبر:‌ دو تحول اساسی در هلال احمر ایجاد شده است قالیباف: مجلس و دولت جدید آماده همکاری همه‌جانبه با «بریکس» است پزشکیان: بدون حمایت مردم نمی‌توان اقدامی انجام داد دیدار محمد باقر قالیباف و رئیس دومای روسیه طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم پزشکیان: به حمایت همه‌جانبه از ملت فلسطین ادامه خواهیم داد

عارف: دغدغه ما ۶۰ درصدی هستند که پای صندوق ها نیامدند

محمدرضا عارف با حضور در حسینیه جماران در انتخابات شرکت کرده و تاکید کرد: دغدغه ما ۶۰ درصدی هستند که پای صندوق ها نیامدند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹ - ۱۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 05
کد خبر: ۲۴۸۲۷۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ محمدرضا عارف  با حضور در حسینه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
عارف در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: خدا رو شکر وقت زیادی یرای حضور مردم پای صندوق های اخذ رای هست، البته دغدغه ما ۶۰ درصدی هستند که پای صندوق ها نیامدند. 
وی افزود: خواهش بنده از این ۶۰ درصد این است که امروز پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند.
عارف در مورد پیش بینی مشارکت در انتخابات، تاکید کرد: انشالله هر چه خیر و صلاح مملکت باشد پیش بیاید، از فردا هم هر نتیجه ای پیش بیاید امیدوارم شاهد وحدت و وفاق ملی باشیم.
به گزارش فارس، فرآیند رای گیری مرحله دوم از ساعت 8 صبح به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شده و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز، این زمان تمدید خواهد شد. 
رأی‌گیری در حدود 59 هزار شعبه اخذ رای انجام می‌شود. بیش از 800 هزار نیروی مردمی در هیئت‌های اجرایی و نظارتی سراسر کشور در حوزه‌های اخذ رای فعال هستند.
در این مرحله هر یک از نامزدها حتی یک رای بیشتر کسب کند، پیروز انتخابات خواهد بود./فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار