پیام تبریک سخنگوی قوه قضائیه به مسعود پزشکیان-راهبرد معاصر

پیام تبریک سخنگوی قوه قضائیه به مسعود پزشکیان

سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۰ - ۱۷ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 07
کد خبر: ۲۴۸۵۰۲

به گزارش راهبرد معاصر، اصغر جهانگیر، سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح ذیل است:

باسمه تعالی
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس جمهور منتخب محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

برگزاری انتخابات با شکوه، مردمی و عزت مندانه ریاست جمهوری ایران که منجر به برگزیده شدن جنابعالی به عنوان منتخب امت بیدار و همیشه در صحنه شد مایه افتخار و سربلندی مردم عزیز ایران در عرصه بین المللی و مورد توجه آحاد ملت قرار گرفت.


این انتخابات سی میلیونی و پرشور، موجی از امید برای پیشرفت و آینده‌ای روشن و افتخار آمیز را در برابر ملت همیشه سرافراز ایران قرارداد و امید می‌رود که تحقق آن با دستان با کفایت جنابعالی میسور شود.


اینجانب ضمن تشکر از ملت عزیز ایران برای حضور آگاهانه و مسؤلیت شناسانه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اقبال عمومی به جناب مستطاب عالی را به شما، ملت عزیز و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی دام ظله، تبریک عرض نموده و دوام توفیقات آن جناب و ملت تمدن ساز ایران در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی را از پروردگار متعال مسألت دارم.

والسلام علیکم و رحمت الله
دکتر اصغر جهانگیر
سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه/ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده