ورود اتوبوس‌های دوکابین جدید در خط آزادی ـ تهرانپارس-راهبرد معاصر

ورود اتوبوس‌های دوکابین جدید در خط آزادی ـ تهرانپارس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با توجه به اتمام قرارداد شرکت خصوصی که راهبری خط یک شبانه را بر عهده داشت، شرکت واحد با به‌کارگیری تعدادی اتوبوس چپ در جدید و تعدادی اتوبوس دوکابین، نسبت به تقویت این خط به صورت ملکی اقدام کرد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۵ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۶۹۰

به گزارش راهبرد معاصر؛ مهدی علیزاده با اعلام اینکه خدمات‌رسانی خطوط بی‌آرتی تهران شب‌ها نیز ادامه دارد و اتوبوس‌های این خطوط بدون تعطیلی، در طول شبانه‌روز به جابه‌جایی مسافر می‌پردازند، اظهار کرد: ناوگان اتوبوسرانی تهران به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند تا تردد‌های شبانه شهروندان نیز با سهولت انجام شود.

وی با اشاره به اینکه پیش از این راهبری خط یک شبانه اتوبوسرانی در مسیر پایانه آزادی به چهارراه تهرانپارس در اختیار شرکت خصوصی بوده است، ادامه داد: به دلیل اتمام قرارداد با این شرکت، اتوبوسرانی برای رفاه مسافران شبانگاهی این خط با به‌کارگیری تعدادی از اتوبوس‌های چپ در جدید و همچنین تعدادی اتوبوس دوکابین راهبری خط را به عهده گرفت تا خللی در خدمات‌رسانی شبانه ایجاد نشود.

علیزاده با بیان اینکه ساعت کار خطوط شبانه از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد است، افزود: خط یک بی‌آرتی که میدان آزادی و پایانه غرب در منتهی‌الیه غربی تهران را به چهارراه تهرانپارس و پایانه شرق در منتهی‌الیه شرقی تهران متصل می‌کند، پس از خط ۷ اتوبوس‌های تندرو، دیگر خط اتوبوسرانی تهران با بیشترین تعداد مسافر است. / تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار