هراس شدید در دفتر زلنسکی پس از مناظرات ترامپ و بایدن-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

هراس شدید در دفتر زلنسکی پس از مناظرات ترامپ و بایدن

درحالیکه عملکرد بایدن در اولین مناظره با ترامپ به شدت ضعیف بود، مقامات اوکراینی از ایجاد هراس در دفتر زلنسکی خبر می‌دهند.
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۶۳۱

به گزارش راهبرد معاصر، الکساندر دوبینسکی، نماینده پارلمان اوکراین اعلام که به دلیل مناظره بین جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا و دونالد ترامپ، رئیس جمهور  پیشین این کشور هراسی بزرگ دفتر ولادیمیر زلنسکی را فرا گرفت.

 

براساس گزارش آر تی،  دوبینسکی که در حال حاضر به ظن خیانت بازداشت شده است، در کانال خود در اپلیکیشن تلگرام نوشت: بزرگترین غوغا پس از مناظره ترامپ و بایدن اکنون نه در آمریکا، بلکه در اوکراین و به ویژه در دفتر زلنسکی است.

 

این نماینده پارلمان اوکراین معتقد است که اکنون در کی‌یف مهم است که به این سوال گیج کننده پاسخ دهد: بعد چه باید کرد؟ 

 

دوبینسکی افزود: با احتمال پیروزی ترامپ، زلنسکی و آندره یرماک، رئیس دفترش باید به ضرورت پایان دادن به جنگ قبل از انتخابات در آمریکا پی ببرند، زیرا پس از آن ممکن است به مشکلی برای اجرای برنامه‌های رئیس جمهور جدید تبدیل شود.

 

او معتقد است که اگر ترامپ بتواند در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود، ممکن است برای زلنسکی مشکل ساز شود.

 

این نماینده پارلمان اوکراین گفت: او (زلنسکی) می‌تواند بی‌پایان بر ضرورت بازگشت به مرز‌های ۱۹۹۱ پافشاری کند، اما برای همه روشن است که بدون حمایت از این طرح در آمریکا ( حتی دولت فعلی آمریکا دیگر از آن حمایت نمی‌کند)، این اصرار خیلی سریع از بین می‌رود.

 

پنجشنبه گذشته، اولین مناظره تلویزیونی بین رئیس جمهور فعلی آمریکا و ترامپ برای اولین بار در تاریخ آمریکا بدون مخاطب یا روزنامه نگار برگزار شد و ۹۰ دقیقه طول کشید. رسانه‌های آمریکایی موافق هستند که عملکرد بایدن ضعیف‌تر از ترامپ بود.

 

در اوایل ژوئن، زلنسکی گفت که اگر ترامپ با پایان دادن به درگیری به هزینه اوکراین موافقت کند، در صورت پیروزی در انتخابات، تبدیل به یک رئیس جمهور بازنده خواهد شد. بایدن در این مناظره چندین بار رقیب خود ترامپ را بازنده توصیف کرد./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده