پزشکیان: قطارِ ایرانِ ما به دهقانان فداکار نیاز دارد-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

پزشکیان: قطارِ ایرانِ ما به دهقانان فداکار نیاز دارد

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خطاب به مردم، گفت: قطارِ ایرانِ ما به دهقانان فداکاری چون شما نیاز دارد، افراد داخل قطار را صدا کنید، صدای ما را به گوش همه برسانید.
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۲ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۷۲۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ مسعود پزشکیان در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس خطاب به مردم نوشت: من برای ایران به صحنه آمدم حالا نوبت شماست؛ به کمک ایران بیایید.

وی با بیان اینکه قطارِ ایرانِ ما به دهقانان فداکاری چون شما نیاز دارد، تاکید کرد: افراد داخل قطار را صدا کنید، صدای ما را به گوش همه برسانید.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان مطلب خود آورده است: دلایل و نشانه‌ها برای خطر برخورد با ایده‌های خطرناک بسیار است و اگر یکی نشویم آینده ایران در خطر است. فرصت کم است نفر به نفر، خانه به خانه، مغازه به مغازه با دوستان، خانواده و همشهریان خود صحبت کنید. آنهایی که خود بخشی از مشکل‌اند نمی‌توانند ما را نجات دهند. آینده در دستان شماست./ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده