پزشکیان: با خواهران برخورد غیرمنصفانه نمی‌کنم-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

پزشکیان: با خواهران برخورد غیرمنصفانه نمی‌کنم

 «مسعود پزشکیان» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قول می دهم با خواهران ما برخورد غیرمنصفانه نشود و اساتید را از دانشگاه اخراج نکنند و ورزشکاران عزیز باشند نه این که قهرمانان مان را فراموش کنیم.
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۷ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۷۳۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ همایش انتخاباتی «مسعود پزشکیان» عصر یکشنبه با حضور جمعی از طرفداران این نامزد انتخابات و فعالان سیاسی در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

پزشکیان در این همایش گفت: من به عنوان یک فرد معمولی قول می دهم صدای کسانی باشم که صدایشان را نمی شنوند . قول می دهم با خواهران ما برخورد غیرمنصفانه نشود. اساتید را از دانشگاه اخراج نکنند. ورزشکاران عزیز باشند نه این که قهرمانان مان را فراموش کنیم. درگیر مسائل مناطق محروم و کشاورزان باشم.

وی ادامه داد: بنده صادقانه با شما صحبت می کنم. در زمان نمایندگی اگر کسی برای یک ایرانی مشکلی ایجاد می کرد پشت تریبون دفاع می کردم. همیشه طرف مردم بودم.

این نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: قول می دهم هیچ وقت به شما دروغ نگویم. من با محرومان هستم. تمام توان خودم را در استخدام خدمت به مردم سراسر ایران خواهم کرد.‌
پزشکیان افزود: مردم از تبعیض ناراضی هستند. تا تبعیض باشد سرمایه اجتماعی نخواهیم داشت. باید سد تحریم را بشکنیم و کاسبان تحریم را ناامید کنیم‌.

وی یادآور شد: می گویند ما نمی گذاریم شما رئیس جمهور بشوید. شما جواب این تمامیت خواهی را خواهید داد. آنها هر کسی را می خواستند حذف می کردند.

پزشکیان قولی نمی‌دهد که نتواند اجرا کند 

در این مراسم، محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: تعدادی از نامزدها قول‌هایی درباره یارانه و طلا دادند، اما پزشکیان قولی نمی‌دهد که نتواند اجرا کند. 

وی با بیان اینکه حقوق بازنشستگان و معلمان در سطح پایین نگه داشته شده،  برای آنکه می‌ترسند تورم بالا برود در حالی که پیک تورم زده شده است، اظهار کرد: با رای به پزشکیان یک پیام جدی داده می‌شود  و آن این است که ما خواهان تغییر جدی در سیاستهای کشور هستیم. 

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: اجازه بدهید یادی از بزرگواری هاشمی رفسنجانی و خاتمی داشته باشم. خاتمی از پزشکیان حمایت کرد. افراد زیادی از نخبگان و مهندسان و پزشکان به این امید به میدان می آیند که پزشکیان بتواند تغییر و تحول را ایجاد کند.

در ادامه سهیلا منصوریان، بازیکن تیم ووشو گفت: ما ورزشکاران اهل عمل هستیم. آقای پزشکیان اصلح هستند. با تمام افتخار کنارشان هستم.

محمد شریعتمداری وزیر اسبق تعاون، کار و رفاه اجتماعی میز در این مراسم گفت: امروز رنگین کمانی از اقوام و مذاهب و گویش ها را در این مراسم می‌بینیم. امروز وقت شور و هیجان ایران زیباست.
وی ادامه داد: همه جمع شدیم که بگوییم این بیشه گمان مبر که خالیست. شاید که پلنگ خفته باشد. پزشکیان اهل اندیشه و عمل است. به امید مردم می خواهد سکاندار کشتی شود. او مورد حمایت اکثریت مردم ایران است.

وی افزود: چهار سال در دولت خاتمی در کنار او بودم و صلابت و متانت را از او آموختم‌. همواره امیدوار به آینده ایران بوده و هست. می گویند چرا پزشکیان حمله نمی‌کند. او مرد حمله است اما در مواجهه با سختی ها و برای حل مشکلات کشور.
شریعتمداری بیان داشت: او صدای بازنشستگان و تولیدکنندگان و نسل زد و معلمان را شنیده است.آمده است بر فساد سیستمی حاکم بر کاسبان تحریم خط بطلان بکشد. آمده که حریم خصوصی ملت ایران محفوظ بماند. قسم یاد کرده که به ملت ایران وفادار بماند. آمده است که خط بطلانی بر تنش بر دنیا بکشد.
وی یادآور شد: او بیش از ما می‌داند ولی می‌گوید کار را به متخصص واگذار کنید. او صدای خاموش ملت ایران است.

معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در دولت اصلاحات هم در این مراسم گفت: دکتر پزشکیان یکی از موفق ترین و پاکدست‌ترین مدیران جمهوری اسلامی است. او شایسته ریاست‌جمهوری است. او صدای معترضان است و صدای دخترانی است که در سال ۱۴۰۱ آسیب دیدند.

رسول خطیبی بازیکن سابق تیم ملی هم گفت: در تلویزیون می‌گویند من نمی‌گذارم شما رئیس جمهور شوید.ما ورزشکارانی داشتیم که از ایران رفتند به من زنگ زدند گفتند اگر آقای پزشکیان رئیس جمهور شود ما به ایران برمی‌گردیم.

 

بهنام محمودی کاپیتان اسبق والیبال نیز در این مراسم خطاب به پزشکیان اظهار داشت: به خاطر صداقتی که دارید و این که حرف دل مردم را می زنید موجی ایجاد کردید. این مردم لایق بهترین ها هستند. امیدوارم بعد از این که رئیس جمهور شدید مشکلات را با نظر کارشناسان حل کنید.

محمدرضا خاتمی پزشک و سیاستمدار اصلاح طلب هم در این مراسم گفت: امروز در همه جمع ها یک وجه اشتراک وجود دارد و آن نگرانی است. نگرانی برای ایران و آینده فرزندان این مرز و بوم.

وی افزود: ایران ما امروز حال خوشی ندارد. ایران ما ایران بدون فقر و فساد و دروغ و کینه است. ایران عدالت و آبادانی است.

خاتمی ادامه داد: تحجر داخلی و ظلم خارجی روزگار خوشی برای ما نگذاشته است. وضعیت مردم نگران کننده و تاسف بار است. زنان ما در فشار مضاعف هستند. برای ما یک زندگی آبرومندانه آرزو شده است. اگر تلاش کنیم و به میدان بیاییم شاید این روند مخرب را متوقف کنیم.

این سیاستمدار اصلاح طلب افزود: ما امروز در شرایطی هستیم که باید در انتخابات شرکت کنیم. ما رای می‌دهیم نه برای مشروعیت بخشی به چیزی. ما رای می دهیم برای ایران و مردمی که در سخت ترین شرایط زندگی هستند. ما برای جوانانی رای می‌دهیم که آرزو و امیدی در داخل کشور ندارند و به فکر مهاجرت هستند. ما برای کودکان کار و زنان بی سرپرست رای می دهیم که اسیر خشونت خانگی هستند./ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده