پورمحمدی: با احمدی نژاد همچنان رفاقت دارم-راهبرد معاصر

پورمحمدی: با احمدی نژاد همچنان رفاقت دارم

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه بدون تعارف درباره همکاری با دولت احمدی نژاد گفت: در آن مقطع بنده وزیر کشور بودم و بسیار هم فعال اما در نهایت به توصیه دوستان از کابینه دولت بیرون آمدم و همچنان با احمدی‌نژاد رفاقت دارم.
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۲ - ۰۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 23
کد خبر: ۲۴۶۷۵۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ مصطفی پورمحمدی؛ نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، در برنامه بدون تعارف با اشاره به اینکه در جامعه احساس سردی و رخوت ایجاد شده است، گفت: هر که می‌داند شور و نشاط و گرمی در انتخابات دهد وظیفه است.

وی گفت: اگر توفیق و تقدیر و عنایت مردم به بنده باشد تمام توانایی تجربه و استعداد و جسارت‌های کاری که در این مرحله به شدت مورد نیاز است ارائه دهم.

 

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: باید کاری کنیم تا رضایت مردم جلب شود و مردم را از این فضا خارج کنیم و همه ما در ایجاد این نارضایتی شریک هستیم. باید تلاش و جبران کنیم و از تجربه‌های خودمان به خوبی استفاده کنیم.

پورمحمدی با بیان اینکه نمره بالا به خودم نمی‌دهم و هم انتظار از خودم زیاد بوده و هم انتظار مردم زیاد است، افزود: مردم ناراضی هستند و این حس عمومی است.

کسانی که نانشان در روغن هستند از دست من ناراحت می‌شوند

وی ادامه داد:‌با توجه به تجربیات مدیریت و به خصوص مبارزه با فساد و شفافیتی که اعتقاد دارم آنهایی که در از این وضع جاری نان آنها در روغن هستند از دست من ناراحت می‌شوند.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به سود جویی برخی از افراد از محل تحریم‌ها گفت:‌تحریم را طوری تنظیم می‌کنند که سود زیادی برای آنها داشته باشد. وی پی ان فروش‌ها که بازار مکاری بسیار بزرگی شده است و مشکلات امنیتی برای ما ایجاد کرده است و اینترنت ما را کند کرده استو این مدل سوءاستفاده که فوق‌العاده هم برای مردم آزاردهنده است و مانع کار پیشرفت کشور است و این جریانات از حضور من ناراحت می‌شوند به خصوص که من این میدان تجربه کردم.

گاهی اوقات حقوقم به میانه ماه نمی‌رسد

 پورمحمدی  با بیان اینکه تمام گزارش اموال خودم را چهار بار ارائه داده‌‌ام، گفت: بیست سال گذشته هیچ چیز در زندگی ما تغییری نکرده است و نهایتا توانسته‌ام خودرو خود را عوض کنم و باغ، ملکی و ویلایی ندارم.

وی اظهار کرد: پاداش خدمت که به ما دادند بعد از بازنشستگی به بچه‌ها دادیم که تشویق کردیم که در بازار بورس بگذارند که بلایی که سر همه آمدند به سر بچه‌های ما آمده است.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه بدون تعارف ادامه داد: فقیر نیستیم و زندگی متوسطی دارم و الان با حقوق بازنشستگی زندگی می‌کنم. ایام اخیر خیلی برای ما سخت شده است. پس انداز خاصی نداریم و یک ماه حقوق نرسد می‌فهمم که حقوق‌بگیران پایین و بازنشستگان چه می‌گذرد.

بستگانم را به مشاغل دولتی نبردم

پورمحمدی با اشاره به اینکه سعی کرده‌ام همه فرزندانم در فضای متعادل عرفی زندگی کنند، گفت: هیچکدام از بچه‌های بنده شغل دولتی ندارند و بستگان را هم سر شغل دولتی نبردم.

وی خاطرنشان کرد: دولت یازدهم با گرایش‌ها و برخی شعار‌هایی می‌شد به تیپ ما همخوانی نداشت. تمام انرژی و وقت و استعدادم را در خدمت گذاشتم و آن دولت ادامه فعالیت من را تحمل نکرد و بعد از یک دوره کنار گذاشتم و دعوت نشدم.

قدرت باید به رئیس‌جمهور برگردد

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اضافه کرد: یکی از مشکلات روسای‌جمهور ما این است که اختیاراتشان مشکوک و مبهم است و برخی نهادها و شوراها آنها را تحت‌الشعاع قرار داده است.

پورمحمدی با تاکید بر اینکه قدرت باید به رئیس‌جمهور برگردد، اظهار کرد: مردم برخی اوقات بی‌اعتماد می‌شوند چون رئیس‌جمهور قول می‌دهد ولی عمل نمی‌کند چون موانع قانونی وجود دارد. قدرت رئیس‌جمهور یعنی قدرت ملت چون باید پاسخگو باشد.

وی همچنین در ارتباط با حضورش در دولت احمدی نژاد تصریح کرد: در آن زمان بنده وزیر کشور بودم و کارهای زیادی هم انجام دادم و در ادامه از کابینه جدا شدم اما همچنان با احمدی نژاد رفاقت دارم.

متعهدم تمام توانم را به کار بگیرم

 نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: اگر من را شایسته می‌دانید و می‌دانید می‌توانم خواسته‌های شما را عمل کنم به من رأی دهید و هیچ توقع و انتظار بیشتری ندارم. خود را موظف به خدمت به شما و بدهکار شما می‌دانم. من متعهدم که تمام توانم را در این راه بزارم. تصمیمات سخت بگیرم و اقدامات خطرپذیر انجام دهم./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار